Bankaların sundukları ve bireylerin büyük bir çoğunluğunun artık kullanıcısı olduğu kredi ürünleri piyasada yer alıyorlar. İnsanlar bu kredi ürünlerini genellikle ihtiyaç anlarında kullanıyorlar. Örneğin market alışverişlerinde, internet üzerinden yapılan alışverişlerde, taksitlendirme işlemlerinde, akaryakıt alımlarında kullanılan kredi ürünlerinin hayatlarımızı büyük bir oranda kolaylaştırmaları söz konusu oluyor.

Kredi kartlarının nakit yerine geçmesi nedeniyle insanlar nakit sıkıntısı çektikleri anda kredi kartlarını kullanırlar ve bu da ödeme konusunda kullanıcılara çok yardımcı olur. Her ne kadar yanlış kullanımların ve limitsiz harcamaların müşterileri büyük bir borca sürüklemesi söz konusu olsa da, kredi kartlarının kullanımları sürekli bir artış ivmesi yakalamıştır. Ziraat Katılım Bankası bankacılık sektörüne son yıllarda giriş yaptıktan sonra belli bir müşteri portföyü elde edebilmiş ve ilerlemesine devam etmiştir. Ziraat Katılım Bankası kredi kartına sahipseniz şifre işlemleriniz için kullanabileceğiniz birkaç farklı kanal bulunuyor.

Ziraat Katılım Kredi Kartınıza Yeni Şifrenizi İnternet Bankacılığında Belirleyin

Ziraat Katılım Bankası kredi kartınıza yeni şifre oluşturmanız konusunda internet şubesini kullanabiliyorsunuz. Bunun için Ziraat Katılım Bankası sayfasına girin ve ‘Bireysel Bankacılık’ butonuna basın. Bu aşamada yönlendirileceğiniz sayfadan yeni bir kart şifresi talep formu oluşturabilir ve kartınıza yeni bir şifreyi de bu form aracılığıyla belirleyebilirsiniz. Yeni şifrenizi belirledikten sonra ise artık bankacılık işlemlerini bu şifre aracılığıyla kesintisiz yapabilirsiniz.

Ziraat Katılım Kredi Kartınıza Yeni Şifrenizi Telefon Bankacılığında Belirleyin

Ziraat Katılım Bankası’na ulaşmak için kullanacağınız numara 0850 220 500 müşteri hattıdır. Bu numarayı arayarak Ziraat Katılım Bankası müşteri hattına bağlanır ve menüden yönergeleri takip ederek kart şifresi oluşturma işlemine yönlendirilirsiniz. Müşteri temsilcisi ya da sesli servis aracılığıyla Ziraat Katılım Bankası kredi kartınıza yeni bir şifre belirlemeniz de yalnızca birkaç dakika içerisinde tamamlanmış olur. Bundan sonra bu kart şifrenizi bütün finansal işlemlerinizde (hesap özeti, hesap bakiyesi, EFT, havale, taksitlendirme seçenekleri, kredi kartı ekstresi, puan bakiyesi, alışveriş noktaları, kredili ve kredisiz ürünler gibi) Ziraat Katılım Bankası bünyesindeki kredi kartınız için kullanmaya başlarsınız.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Havale EFT Ücretleri 2019 başlıklı makalemizde ziraat bankası eft ücreti ne kadar ve ziraat bankası para gönderme ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.