Siz de Ziraat Katılım Bankası ATM’lerinden dilediğiniz zaman bakiye bilgilerinizi kontrol etmek, para çekmek, para yatırmak, döviz ve altın alım/satım işlemlerinizi gerçekleştirebilmek, kur bilgilerini öğrenebilmek, MTV ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilmek, şifrenizi değiştirebilmek ve IBAN sorgulama işlemlerinizi kolayca halletmek istiyorsanız Ziraat Katılım Banka Kartı sahibi olabilirsiniz.

Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin kartın üzerindeki logonun bulunduğu tüm üye iş yerlerinden alışveriş yapabilir ve para çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik banka kartınızı üzerindeki logonun bulunduğu tüm iş yerlerinde ve tüm ATM’lerde yurt dışında da kullanabilmek için herhangi bir başvuru işlemine de gerek duyulmuyor.

Ziraat Katılım Banka Kartı İçin Gerekli Belgeler Nelerdir ve Nasıl Başvurabilirim?

Siz de Ziraat Katılım Banka Kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız Ziraat Bankası Şubeleri aracılığı ile bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Ziraat Katılım Bankası müşterisi olup olmamanıza göre farklı adımlar izlenmelidir. Eğer Ziraat Katılım Bankası müşterisi iseniz şubelerimiz üzerinden hesap ve kimlik bilgileriniz ile banka kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eğer Ziraat Katılım Bankası müşterisi değil iseniz hesap açarak Ziraat Bankası müşterisi olabilir, Ziraat Katılım Bankası banka kartının en kısa süre içerisinde adresinize teslim edilmesinin ardından banka kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Ziraat Bankası banka kartları üzerinden yıllık kullanım ücreti gibi herhangi bir ücret de talep etmemektedir.

Ziraat Katılım Banka Kartı Şifremi Nasıl Oluşturabilirim ve Kartım Çalındı/Kayboldu Ne Yapmalıyım?

Ziraat Katılım Banka Kartı şifrenizi oluşturmak ya da şifrenizi değiştirmek için 0850 220 5000 numarasını arayarak Müşteri İletişim Merkezine ulaşabilir ve güvenilir şekilde şifre işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ziraat Katılım Banka Kartınızın çalınması/kaybolması durumunda da 0850 220 5000 numaralı Müşteri İletişim Merkezini arayarak kartınızın çalındığına/kaybolduğuna dair bilgi vermeniz gerekir. Yapacağınız bu bilgilendirme ile kartınız iptal edilir ve talebiniz doğrultusunda yenileme başvurunuz gerçekleştirilir.

Kısacası siz de Ziraat Katılım Banka Kartı sahibi olmak ve ihtiyaç duyduğunuz işlemleri rahatlıkla halletmek istiyorsanız gerekli belgeleriniz ile en yakınınızdaki Ziraat Bankası Katılım Bankası Şubelerine başvurabilir ve başvurunuzun gerçekleştirilmesinin ardından bu hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Ziraat Bankası 2018 Banka Kartı Başvurusu ve Ziraat Bankası Banka Kartı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.