Ülkemizde birçok kişi geçimini tarımdan sağlıyor. Ziraat bankası ise kurulmuş olduğu günden bugüne kadar çiftçilerin ve tarım işçilerine önemli ölçüde finansal destek ve birçok konuda yardımcı oluyor. Ziraat bankası bu sefer ise Başak Kat ile çiftçilere ve geçimini tarım ile sağlayan kişilere anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından taksitli mazot alma imkânı sunuyor.

Geçimini tarım yoluyla kazanan kişiler yetiştirmek istedikleri ürünü tarlaya ekip hasat a hazır hale getirene kadar birçok masrafı bulunuyor. Bu sebepten dolayı Ziraat bankası Başak kart ile çiftçilerin ürünlerini ekip hasat a hazır hale getirene kadar olan masraflarını bir nebze olsun hafifletmek için anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından mazot aldıkları takdirde 6 aya varan faizsiz 18 ay vade ile ödeme seçenekleri sunuyor.

Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Başak kart sayesin de akaryakıtlarda olduğu gibi tohum, arıcılık, seracılık, balıkçılık, gübre, ilaç, veteriner ve yem gibi birçok ihtiyacınızı 6 ay taksitle faizsiz bir şekilde alma imkânı sunuyor. Ayrıca başak kart ile tarımsal krediler de ala fırsatı sunuyor. Başak kart Türkiye Petrolleri, Petrol Ofisi, Sun petrol ve Opet akaryakıt istasyonları ile anlaşması olduğundan dolayı bu petrol ofislerin den her hangi birin den başak kart ile akaryakıt aldığınız da başak kart sayesinde aldığınız akaryakıtı 6 aya varan taksitlendirmeyle ödeme imkânınız bulunuyor. Ayrıca başak kart ile yaptığınız akaryakıt harcamaların da puan biriktirme şansınızda bulunuyor.

Başak Kart Alımı Ve Yararları

Başak kartı ala bilmek için diğer kredi kartların da olduğu gibi internet üzerinden başvuru yaparak alabilir ya da başak kart almak isteyen kişi her hangi bir ziraat bakası şubesine giderek kart başvurusun da buluna biliyor. Başak kart başvurusu yapıldık tan sonraki bir kaç gün içerisin de başak kart müşterilerin evlerine kargo ile yollanarak teslim ediliyor.

Başak kartı alan çiftçiler ekmiş oldukları ürünler den ilk zamanlar da gelir elde edemedikleri için daha önceki yıllarda elde etmiş oldukları kazançlarını kullanarak çıkan masrafları karşılıyor. Başak kart kullanıcıları ise başak kartın sunmuş olduğu birçok alandaki taksitlendirmeler den ve sağlamış olduğu ödeme kolaylığından dolayı çiftçiyi hasat zamanına kadar olan masraflarını daha kolay bir şekilde karşılamasını sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Deniz Bonus %50 indirim Kampanyası 2017 başlıklı makalemizde deniz bonus kampanyaları, denizbank Dijital Üyelik kampanyası 2017 ve denizbank Dijital Üyelik kampanyası 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.