Ziraat Bankası, banka kartına sahip olmayı isteyen müşterilerini, şubelerine bekliyor. İnternet kanalıyla da başvurusu bulunan Ziraat Bankası ayrıca şubeleri kanalıyla hesap açma hizmeti sağlıyor. Bu hesap kartı aracılığı ile, kart aidatı ödemeden kullanma hakkına sahip oluyorsunuz. Ayrıca, tek seferde alışveriş yapabiliyor ve nakit avans çekebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Banka Kartına Şube Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Ziraat Banka’sının Türkiye üzerinde 17 binden fazla şubesi bulunuyor. Ayrıca Ziraat Bankası müşterilerini banka kartı açtırmak için, şubelerine bekliyor ve bu şekilde işlemlerini tamamlayarak kısa sürede banka kartı sahibi olmalarını sağlıyor. Ziraat Bankası kartına sahip olmak isteyen müşterilerin, nüfus cüzdanı ile birlikte şubeye gittikten sonra, geri kalan işlemleri banka görevlisiyle birlikte tamamlaması mümkün oluyor.

Ziraat Bankası Banka Kartına İnternet Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Ziraat Bankası, müşterilerine özel olarak kullanılan internet şubesi, banka kartına internet üzerinden de başvuru yapma olanağını sağlıyor. Bu şekilde, sistem üzerinde bulunan kimlik bilgilerine ek olarak birkaç küçük bilgi daha eklenmesi isteniyor. Daha sonra ise, müşterinin banka kartına başvurusu tamamlanmış oluyor.

Ziraat Bankası Banka Kartına Sms ile Başvuru Yapılıyor Mu?

Türkiye’nin en eski bankası olan Ziraat Bankası, banka kartı için sms aracılığı ile başvuru almıyor. Bunun yerine ise, müşteri hizmetleri kanalından, müşterilerine bu hizmeti veriyor. Bunun sonucunda da müşteri temsilcisinin yönlendirmesi ve müşterinin verdiği bilgiler ile banka kartı başvurusu alınmış oluyor.

Ziraat Bankası Banka Kartı Ürün Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Katılım Bankası ATM’lerinden, istediğiniz zaman hesap bakiye bilginizi öğrenebiliyor, para çekme ve para yatırma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebiliyor, döviz ve altın alım ya da döviz ve altın satım işlemlerini yapabiliyorsunuz. Ayrıca, kur bilgilerini öğrenebiliyor ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. İstediğiniz an şifrenizi değiştirebiliyor ve IBAN sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca, Yurt dışında da, kart üzerinde bulunan logonun bulunduğu tüm ATM’lerden kolayca para çekebiliyorsunuz. Yurt içinde ve yurt dışında kart üzerinde bulunan logonun bulunduğu tüm üye iş yerlerinde alışveriş yapabilme şansına sahip oluyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Başakkart İle 6 Ay Vadeli Mazot Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde 6 ay vadeli mazot, bankadan 6 ay vadeli mazot alma ve başakkart 6 ay vadeli mazot hakkında bilgiler verilmektedir.