Piyasada bulunan birçok banka müşterilerin den aidat ve işlem masrafı gibi çeşitli masraflar alıyor. Bunların yanı sıra bazı bankalar müşterilerin kendi bankalarıyla çalışması şartı ile aidat ve işlem masrafı gibi birçok masrafları müşterilerinden talep etmiyor.

Yıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartları 

Odebank Bank’O Card: Odebank’ın vermiş olduğu Bank’o kartın yıllık aidatı bulunmuyor. Bunun yanı sıra Bank’O kart sayesinde yakınlarınıza ek kart çıkarta bilir ve çeşitli nakit avans taksitli avans gibi birçok hizmetten faydalanma şansınız da bulunuyor.

Akbank Free: Akbank’ın vermiş olduğu Free kredi kartının yıllık aidatı alınmıyor. Free kartın bir diğer güzle yanı ise başka bankalar da bulunan borçlarınızı Free kredi kartına taşıyarak borçlarınızı taksitli bir şekilde ödeme seçeneği bulunuyor.

Yapı Kredi World Eko: Yapı kredi world eko kartın da yapı kredinin vermiş olduğu bütün kredi kartların da olduğu gibi world puan kazanma şansınız bulunuyor. Ayrıca world eko kartının yıllık aidatı bulunmuyor.

Garanti Flexi Bonus: Garanti bankasının vermiş olduğu Flexi Bonus kartın yıllık kart aidatı bulunmuyor. Ayrıca Flexi kredi kartı ile birçok kampanyadan yararlana bilirsiniz.

Finansbank Fix Card: Finans bankasını vermiş olduğu Fix kredi kartı sayesinde birçok kampanyadan ve birçok taksit imkânından faydalanma şansızınız bulunuyor. Ayrıca Fix kartın yıllık aidat borcu ise bulunmuyor.

HSBC Konsept: HSBC bankasının vermiş olduğu Konsept kredi kartı sayesinde birçok advantege puanı kazana bilir ve birçok taksit imkânından faydalana bilirsiniz. Ayrıca Konsept kredi kartının yıllık aidat ücreti de bulunmuyor.

İş Bankası Maximum: İş bankasının vermiş olduğu maximum kredi kartı sayesinde anlaşmalı iş yerlerin den yaptığınız her alış veriş de puan kazanma şansınız bulunuyor. Bunula birlikte maximum kredi kartının yıllık aidat ödemesi de bulunmuyor.

ING Pegasus Plus: ING bankasının vermiş olduğu Pegasus Plus kredi kartının yıllık aidat ödemesi de bulunmuyor. Ayrıca Pegasus Plus kredi kartının bir diğer iyi yanı ise sıkça seyahat eden kişilerin seyahat ettiğiniz takdirde uçuş puanı kazanma şansınız bulunuyor.

Denizbank Net Kart : Denizbank’ın vermiş olduğu Net Kart kredi kartının yıllık aidatı yoktur. Net kart sahipleri Bonus’a özel artı taksit ve ekstre bonus kampanyalarından faydalanamamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hisse Senedi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde hisse senedi almak için nelere dikkat etmeliyim, hisse senedi nasıl alınır ve hisse senedi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.