Artık günümüzde para akışı bankalar aracılığı ile sağlanıyor. Nakit paranın güvence altında olması ve kolaylıkla harcanabilir duruma getirilmesi bankaların ürünleri ile mümkün. Hem güvenli hem de pratik olan bankacılık ürünleri gelişen teknoloji ve çağa göre de şekil alıyor. Örneğin yıllar önce yalnızca fiziki şubelerde işlemler yapılırken şimdi dünyanın öbür ucuna tek tık ile para gönderilebiliyor. Şubelerde oluşan uzun kuyrukların nihayeti geliştirilen bu ürünler ile son buluyor.

Herkes bankacılık ürünlerinin hepsini kullanmıyor olsa dahi kullananlar şubelerde oluşacak olan yoğunluğu büyük ölçüde azaltıyor. Yapı Kredi bankası da gelişen teknolojiye en iyi ayak uyduran bankalar arasına adını altın harfler ile yazdırdı. Masrafsız ve kolay ürünleri binlerce insan tarafından kullanılıyor, öneriliyor. Vadesiz hesaplarındaki avantajlar ve fırsatlar bireyleri kendisine çekiyor. Ancak elbette bu vadesiz hesapların kullanılabilmesi için banka kartları gerekiyor.

Şubede Sıra Beklemeye Son

Banka kartı almak istemeyen ya da çekinen müşteriler şubede uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalıyor. Oysa banka kartları hem işleri kolaylaştırıyor hem de paranın güvence altında olmasını sağlıyor. Yapı Kredi Bankası’nda hesabı olanlar da bu banka kartlarına sahip olabilirler ve paralarını güvence altına alabilirler.

Bir Telefon İle Banka Kartı Kapınızda

Banka kartı almak sanıldığı kadar zor ve zahmetli değil. Yalnızca yapı kredi çağrı merkezi aranarak mevcuttaki hesap için banka kartı talebinde bulunulabiliyor. Banka kartı herhangi bir ücrete tabi olmaksızın müşterinin talep ettiği adrese 1 hafta 10 gün içinde teslim ediliyor. Bu noktada adres bilgilerinin anlaşılır bir şekilde verilmesi son derece önemlidir. Çünkü eksik ve net olmayan adresler teslimat sürecini uzatır.

İnternet Bankacılığından Talepte Bulunabilirsiniz

Her bankanın olduğu gibi Yapı Kredi Bankası’nın da donanımlı bir internet bankacılığı mevcuttur. Müşteriler bu platformdan pek çok işlemlerini halledebilecekleri gibi başvurularda da bulunabiliyorlar. Kredi, kredi kartı, ek hesap, yabancı para cinsinden hesap, vadesiz TL hesabı gibi birçok ürüne başvuru bu platformdan sağlanabiliyor. Tüm bu ürünlerin yanında yapı kredi müşterileri banka kartı için de internet bankacılığından başvuru sağlayabiliyor.

 

balıkesir escort

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi 2018 İş Başvurusu başlıklı makalemizde yapı kredi eleman alımı, yapı kredi iş bavurusu ve yapı kredi sınav soruları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.