Türkiye Finans Katılım Bankası müşterileri için birçok para kartı ve kredi kartı seçeneği sunuyor. Bu kartların da kendilerine özgü olan bazı avantajları bulunuyor. Müşteriler avantajlarına göre seçtikleri bu kartlar sayesinde hem nakit sıkıntısı çekmiyor, hem de güvenli olarak alışverişlerini yapabiliyorlar. Türkiye Finans Katılım Bankası ile anlaşmalı olan birçok işyerinden de bu kartlar sayesinde puan bile toplayabiliyor ve bu puanları alışverişlerde harcayabilme avantajını yakalıyorlar.

Türkiye Finans Katılım Bankası Paratik Kart

Paratik kartı Türkiye Finans bünyesinde kendisine yer bulan bir banka kartıdır. Türkiye Finans Bankası’nda hesabı bulunan müşterilere tahsis ediliyor ve bu banka kartının birçok avantajlı seçeneği bulunuyor.

Electron ve Maestro amblemine sahip bütün işyerlerinde (yurt içi ve yurt dışı da dahil) alışverişlerde kullanılabiliyor. ATM’ler aracılığıyla kesintisiz olarak para çekme işlemleri yapılıyor. Günlük olarak belirlenen maksimum limit para çekme tutarı 2.000 TL’dir. Paratik kart ile ATM’lerin bütün hizmetlerinden faydalanılabiliyor ve kartın kendisine özgü olan bütün ATM noktalarında çok daha fazla işlem gerçekleştirme imkanı bulunuyor. Bu özel ATM’lerin müşterilere daha geniş seçeneklerde işlem yapabilme seçeneği sunması ise kartın bir diğer ayrıcalıklı özelliğidir. Paratik banka kartı için başvurular Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri ve internet şubesi vasıtasıyla yapılıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası Haremeyn Kart

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sunulmakta olan ve özel bir banka kartı olan Haremeyn kart ise, Umre ve Hac ziyaretleri sırasında nakit sıkıntısı çekmek istemeyen müşterilere özeldir. Electron/Plus veya Maestro/Cirrus amblemine sahip olan bütün işyerlerinde ve ATM’lerde kullanılabilen bu kartla TL olarak para çekme işlemleri yapılıyor ve alışverişler gerçekleştirilebiliyor.

Nakit yerine geçen bu kartın 7/24 olarak para çekme işlemleri sırasında kullanılabilmesi mümkün oluyor. Sms kanalı, bankanın şubeleri ve internet şubesinden başvurulabilen bu kartla alışverişler de çok daha güvenli ve pratik bir hale gelebiliyor.

Haremeyn banka kartına sahip olan müşteriler işlemlerinde kullanabilecekleri kart şifrelerini de telefon bankacılığı ya da internet şubelerinden temin ederek hemen bu kartın avantajlı dünyasına adım atabiliyorlar.

ybak.com

Bir önceki yazımız olan Ziraat Katılım 2019 Personel Alımı başlıklı makalemizde Ziraat Katılım, Ziraat Katılım iş başvurusu 2019 ve Ziraat Katılım personel sınavı hakkında bilgiler verilmektedir.