Rail&Miles Kredi Kartı, tren yolculuklarının ayrıcalıkları ile dolu kartı Rail&Miles ile yolculuklar şimdi bedava geliyor…

Vakıfbanl MilPara Ayrıcalığı

Tren bileti satın alırken MilPara kazanırsınız, kazandığınız MilPara’larla TCDD’den tren bileti alırken kullanabilirsiniz. Ayrıca, topladığınız Worldpuan’larınızı MilPara’larınız ile birleştirerek daha hızlı bedava tren bileti alabilirsiniz.

Rail&Miles Kredi Kartı ile Ne Kadar MilPara Kazanırım?

TCDD’den yapacağınız tren bileti harcamalarınızda %3,5 oranında MilPara kazanırsınız.

Rail&Miles CIP Lounge Ayrıcalığı

Rail&Miles kredi kartı sahiplerini Ankara Tren Gar’ında büyük ayrıcalıklar sizleri bekliyor. Yolculuğunuza iyi bir başlangıç için gerekenleri burada bulabiliyorsunuz. Yolculuğunuzdan önce biraz dinlenmeye mi ihtiyacınız var. Vakıfbank’ın sunduğu ikramlardan tatmaya ne dersiniz? Konforlu salonun, rahat koltuklarında dinlenirken, sıcak/soğuk içeceklerimizden yudumlayabilir, birbirinden lezzetli tatlı/tuzlu ikramlardan yiyebilirsiniz. Günlük gazeteleri ve haftalık veya aylık dergileri ücretsiz okuyabilir, günlük haber programlarını Lounge’larda bulunan Televizyonlardan izleyebilirsiniz. İnternete mi ihtiyaç duyduğunuzda lounge’lerde bulunan kablosuz internet hizmetinden ücretsiz yararlanabilir ve internet erişimli bilgisayarlardan işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Dipnot! Rail&Miles CIP Lounge keyfi sadece Rail&Miles, Platinum, MilPlus Platinum ve MilPlus Kart sahibi olup, kullanım gününe ait tren bileti ödemelerini bu kartlar ile yapan müşterilerilere özeldir.

 

instagram profil ziyareti satın al

Bir önceki yazımız olan Uçak Mili Kazandıran Kredi Kartları başlıklı makalemizde akbank uçak mili kazandıran kredi kartı, denizbank uçak mili kazandıran kredi kartı ve Garanti Bankası uçak mili kazandıran kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.