Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılan bir düzenleme ile kadınlara özel olarak üretilen Teb She kart, tasarımıyla pek çok kadının beğenisi toplamaktadır. Bu kredi kartı TEB bonus kart çatısı altında yer almaktadır. Kadınlara özel olarak tasarlanan bu kart, alışverişin en fazla yapıldığı sektörlerde kart sahibine çeşitli avantajlar sağlamaktadır. 100 Lira ve üzerinde yapılan kozmetik, giyim alışverişlerinde Teb she kart yüzde beş oranında bonus vermektedir. Ancak bu tutarın ilerleyen dönemde iki yüz Türk lirasına çıkarılması planlanmaktadır. Kazanılan bonus puanların toplamı bir ay içinde en fazla yüz lira olabilmektedir. Belirlenen bu toplam tutar asıl ve ek kartlar için geçerlidir.

Teb She Kart Ve Özellikleri

Teb She Kart bonus kartın sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra Teb She Kart avantajları incelendiğinde bu kredi kartı bütün sağlık kurumu harcamalarında komisyon olmadan üç taksit imkanı sağlamaktadır. Benzer durum kuaför, cilt bakımı ve masaj harcamaları için de geçerlidir. Bu hizmetten yararlanabilmek için BAKIM yazılıp bir boşluk bırakıp devamına kartın son dört hanesini ekleyerek 4616’ya mesaj atılması yeterlidir. Sağlık harcamaları için ise bakım yerine SAGLIK yazılıp aynı numaraya gönderilmelidir. Eğer bu hizmet iptal edilmek istenirse IPTALSAGLIK yazılmalıdır. Bakım harcama kampanyasının iptali için ise IPTALBAKIM yazılması gerekmektedir. Bunların yanı sıra kredi kartında biriken bonuslar ile seyahat edebilir, Teb She Kart farkıyla taksit yapabilirsiniz.

Teb She Kart Ve Başvurusu

Teb She Kart sahibi olmak son derece kolaydır. Bunun için en kolay yöntemlerin başında internet şubesinden başvuru gelmektedir. Başvuru yapmak için Türkiye Ekonomi Bankası internet sitesinden Teb She Kart sekmesine tıklanır. Daha sonra sayfanın orta kısmında yer alan hemen başvurun sekmesine tıklanarak gerekli bilgiler eksiksiz ve doğru biçimde doldurulur. Başvurunun ilk aşamasında kart türü seçimi, TC kimlik numarası ve kişinin cep telefonu bilgileri sisteme girilir. Ardından kredi kartı limit bilgileri, adres ve iletişim bilgileri ve ürün bilgileri ilgili alanlara yazılarak Teb She Kart kredi kartı başvurusu tamamlanmış olur. 

twitter beğeni satın al

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Bonuslarını Yıl Sonuna Kadar Kullanın! başlıklı makalemizde kredi kartı bonusum silinir mi ve kredi kartı puanları yıl sonu siliniyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.