Bankaların ortak hizmet sunmakta olduğu alanlardan bir tanesi de spor kulüplerinin kredi ve banka kartlarıdır. Taraftar tuttuğu takımın kredi kartını ya da banka kartını anlaşmalı olan bankalardan alarak yaptığı her alışveriş de takımına destek olur. Taraftar kartları aynı anda milyonlarca kişiye ulaşabilme potansiyeline sahip olduğundan dolayı bankalar tarafından spor kulüpleri ile anlaşma sağlanarak üretilmiş olan ve birbirinden farklı avantajlarla hizmet veren kart çeşitleridir. Bankaların müşterilerinin tuttuğu takıma özel olarak ürettiği banka kartı ya da kredi kartı normal kartların bütün işlevlerini görür.

Vakıfbank Taraftar Kartları

Vakıfbank hem devlet destekli olan hem de işlemler üzerinden oldukça cüzi miktarlarda hesap işlem ücreti alan bir bankadır. Bankanın anlaşma sağlamış olduğu spor kulüpleri ile birlikte müşterilerine özel olarak çıkardığı taraftar kredi kartı veya banka kartı sayesinden birbirinden farklı avantajlara sahip olmak mümkündür. Siz de Vakıfbank üzerinden taraftar kartı çıkarmak istiyorsanız yaşadığınız şehirdeki en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Taraftar Kartı

Denizbank Türkiye üzerinde taraftar kartlarını kapsamlı bir düzen içerisinde uygulayan ilk banka olduğundan dolayı oldukça önemlidir. Son dönemlerde emekli olmuş kişilerin maaşlarının Denizbank üzerinden alınması bankanın yıllık gelirinde bir artışa neden olduğundan bu artış ile birlikte oldukça fazla miktarda spor kulübü ile anlaşma sağlayan Denizbank, taraftar kartları üzerinden de kullanıcılarına pek çok bonus imkanını bir arada sunar. Dört büyükler takımı başta olmak kaydı ile pek çok takımın taraftar kartının bulunduğu Denizbank, verdiği ekstra bonus imkanları ile birlikte tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.

Taraftar Kart Nasıl Alınır

Taraftar kredi kartı ya da bana kartının alınması için Vakıfbank ya da Denizbank en yakın şubelerine gidilerek başvuruda bulunulabilir. Bunun yanı sıra müşterinin elinde hali hazırda bu bankaların kredi kartları ya da banka kartları mevcut ise taraftar kart ile değiştirilmesini talep edebilirler. Şuanda Türkiye’de taraftar kart işlemini sadece Denizbank ve Vakıfbank kurumları yaptığı için kart çıkartmak ya da mevcut kartını değiştirmek isteyen müşteriler bu bankaları tercih etmelidir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notum Yüksek Ama Kredi Alamıyorum başlıklı makalemizde fazla kredi başvuru sayısı ve kredi notunun kredi çekmeye etkisi hakkında bilgiler verilmektedir.