1953 yılında kurulmuş köklü bankalardan olan biri Şekerbank’ın ilk ismi Pancar Kooperatifleri Bankası. Ankara’ya taşındıktan sonra tatlı bir isim olan Şekerbank ismini aldı. Müşterisi olmasanız bile sesli yanıt sistemi insanı kendine çekiyor.

Teknoloji ile Her Şey Değişti!

Eskiden en ufak bir işlem için bile şubeye gitmek gerekiyormuş. Şimdi ise İnternet bankacılığı, ATM’ler ve Mobil bankacılık sayesinde her şey çok daha kolay ve hızlı!

Hesap işlemleri ve Hesap Bakiyesini öğrenme

Bankanın Müşterisi iseniz işlemlerinizi ATM, İnternet bankacılığı ve Mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’ler Her An Hizmetinizde!

Bankacılık işlemlerini herhangi bir ara vermeden çalışan ATM üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye genelinde 500’den fazla ATM’si ile size aralıksız hizmet sunar. Dilerseniz hesap bakiyesini sorgulayabilir, para yatırabilir veya para çekebilirsiniz. Bir güzelliği de diğer banka kartlarınızı da kullanabilir, para çekme, para yatırma ve bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı

Kendisi gibi çok şeker ve rahatlatıcı bir temaya sahip Şekerbank’ın sitesine girip gerekli işlemleri uygulamanız yeterli kullanımı gayet basit ve kolay! Şekerbank’ın yeni müşterisi iseniz, İnternet bankacılığı için ilk önce başvuru yapmanız gerekmekte. Başvurunuz kısa bir süre içerisinde onaylanır. Başvurunuz onaylandıktan sonra dilerseniz Müşteri Numaranız dilerseniz TC Kimlik numaranız ile giriş sağlayabilirsiniz. Giriş sağladıktan sonra karşınıza çıkan menüde Hesaplar seçeneğini seçerek Hesap bakiyesini sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz menüden diğer işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Devir değişiyor, Mobil Bankacılık ile Tanışın!

Günümüzde İnternet bankacılığından sonra, birçok banka Mobil Bankacılığa yönelmiş durumda her banka kendine özel seçenekler sunuyor. Mobil bankacılık gayet kolay ve basit tek yapmanız gereken bankanızın mobil uygulamasını Android veya iOS cihazınıza indirmek ve giriş yapmak.

Şekerbank Mobil Şube ile Mobil Bankacılık

Şekerbank, diğer bankalar gibi kendine has ve kullanışlı bir ara yüze sahip mobil uygulamaya sahip. Telefonunuzun model ve markasına göre AppStore ve Google Playstore üzerinden Şeker Bank Mobil Şube uygulamasını indirip giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüden Hesaplar sekmesini seçerek hesap bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Aynı zamanda diğer işlemlerinizi de uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ankara escort

takipçi satın al

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Güncel Vadeli Hesap Faiz Oranı 2019 başlıklı makalemizde fibabanka vadeli hesap, fibabanka vadeli hesap açma ve fibabanka vadeli hesap faiz oranı hakkında bilgiler verilmektedir.