Şekerbank Banka Kartınızı kullanarak birçok finansal işleminizi yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin şubeye gitmenize bile gerek kalmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şeker Bonus Kart, Bütçem Benim Bonus Kart ya da Ücretsiz Şeker Kart sahibi olmak istiyor iseniz SMS atarak, internet şube üzerinden ya da müşteri temsilcisine ulaşarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ile Banka Kartı Başvurusu

SMS ile Şeker Bonus Kart başvurusu yapmak istiyor iseniz hangi operatörü kullandığınız fark etmeksizin BONUS yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 1953’e göndermeniz yeterli olacaktır. SMS ile Bütçem Benim Bonus Kart başvurusu yapmak istiyor iseniz hangi operatörü kullandığınız fark etmeksizin BUTCEM yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 1953’e göndermeniz yeterli olacaktır. SMS ile Şeker Kart başvurusu yapmak istiyor iseniz hangi operatörü kullandığınız fark etmeksizin SEKERKART yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 1953’e göndermeniz yeterli olacaktır.

İnternet Şube Üzerinden Banka Kartı Başvurusu

Siz de Şekerbank’ın Bireysel İnternet şubesi müşterisi iseniz ‘Başvurular’ kategorisi altında yer alan ‘Şeker Bonus/ Şeker Kart/ Bütçem Benim Bonus’ seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisini Arayarak Banka Kartı Başvurusu

0850 222 78 78 telefon numarasını arayarak Banka Kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bağlanacağınız Sesli Yanıt Sistemi’nde Kart İşlemleri/ Başvuru kategorisi tuşladıktan sonra yönlendirileceğiniz Müşteri Temsilcisine Şeker Bonus, Bütçem Benim Bonus ya da Şeker Kart talebinizi iletmeniz yeterli olur.

Unutulmamalıdır ki başvuru işleminizin sorunsuz halledilebilmesi için sizden istenilen bilgileri gerçeğe uygun ve eksiksiz biçimde doldurmanız gerekir. Başvurunuzun gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğine dair detaylı bilgilendirme Şekerbank tarafından SMS yolu ile size yapılır. Ayrıca başvurunuzun gerçekleştirilip gerçekleştirilemediğine ya da hangi aşamada olduğuna dair merak ettiğiniz bilgilere 0850 222 78 78 telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

1953 yılında kurulmuş olup ‘Uzat Elini Türkiye’ diyerek bugüne değin faaliyet göstermiş olan Şekerbank’ın siz müşterilerine sunmuş olduğu Şeker Bonus Kart, Bütçem Benim Bonus Kart ya da Ücretsiz Şeker Kart gibi imkanlardan ve daha birçok imkandan gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

erzincan escort

Bir önceki yazımız olan En Uygun Taşıt Kredisi Hangi Bankada başlıklı makalemizde araba kredisi 2018, araç kredisi 2018 ve taşıt kredisi 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.