Şekerbank, 1953 yılında üreticilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Eskişehir’de temelleri atılmış bir bankadır. 1956 yılında Ankara’ya taşındığında Şekerbank ismiyle kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana büyümesini devam ettiren ve zamanla en büyük özel finans kuruluşlarından bir tanesi olmayı başaran Şekerbank, her yıl yeni şubeler açarak doğan eleman ihtiyacını da istihdamlarla karşılaşıyorlar. 2017 yılında da personel alımlarına devam eden Şekerbank, servis görevlisi ve banko asistanı gibi pek çok kadro ve pozisyona yeni personel alımı yapacaktır.

Şekerbank’a İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank, personel alımı için iş ilanlarını resmi web sayfası üzerinden duyurmaktadır. Şekerbank iş ilanları için başvuruda bulunan adayların yeni mezun, deneyimli ve öğrenci olarak üç farklı kategoride olmaları yeterlidir. Gişe yetkilisi, müşteri temsilcisi, müfettiş yardımcısı alımı, finansman görevlisi yönetici adayı alımı gibi pek çok pozisyona aday olan adaylar başvuru yapabiliyor.

Ayrıca operasyon destek görevlisi gibi ilanlara deneyimli olan adaylar da başvuru yapabilirken Şekerbank aynı zamanda yeni mezun gençleri iş hayatına aktif olarak Şekerbank kazandırmak için pozisyonlar açıyor. Şekerbank’a iş başvurusu yapmak için resmi web sitesindeki iş başvurusu formu bağlantısına tıklamanız ve karşınıza çıkan formu öğrenim durumu ve deneyiminize göre doldurarak açık iş ilanlarına ve güncel iş başvurusu formuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hangi Pozisyonlarda Eleman Alınıyor?

Şekerbank, operasyon destek görevlisi, nakit yönetimi yönetmeni, banko görevlisi, servis görevlisi, gişe personeli, güvenlik görevlisi, bireysel krediler kredi tahsis yetkili yardımcısı, borsa ve yatırım uzmanı, işletme bankacılığı müşteri temsilcisi, yabancı para operasyonları yetkilisi, bireysel pazarlama ve iş geliştirme uzmanı, bireysel krediler ürün yönetmeni, risk yönetimi elemanı ve satışta yetiştirilmek için gişe yetkili yardımcısı gibi sayısız kadro ve pozisyonda başta Ankara, İstanbul, İzmir olmak üzere pek çok il ve ilçede alımlar yapılmaktadır. Şekerbank iş başvuruları, Şekerbank insan kaynaklarınca detaylı olarak incelendikten sonra başvurusu olumlu bulunan adaylar mülakata davet edilirler.

Şekerbank Güncel İş İlanları

Şekerbank iş ilanları sürekli güncellenirken doğan personel ihtiyaçları için ülkemizin dört bir yanına her yıl yüzlerce personel almaktadır. Kariyer ve iş ilanları sitelerinden de güncel iş ilanlarını Şekerbank sürekli yayınlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Odeabank 2019 Personel Alımı Ne Zaman? başlıklı makalemizde odeabank iş başvurusu 2019 ve odeabank personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.