QNB Finansbank, bireysel ve tüzel müşterilerinin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek adına, Cardfinans kredi kartı hizmetine farklı özellikler katmış durumdadır. Bu özellikler sayesinde de KOBİler ya da daha küçük boyutlarda ticari faaliyetlerde bulunan kişilerin, büyük ayrıcalıklar elde ettiklerinden söz edebiliriz. Cardfinans ticari kredi kartı hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler için QNB Finansbank’ın geliştirdiği ürünler şu şekildedir.

  1. Cardfinans KOBİ
  2. Cardfinans Tarım Kart
  3. Cardfinans Corporate

Kişiler hangi kredi kartına başvuru yapacağına karar verirken, kesinlikle kartların özelliklerine bakmalıdır. Çünkü, kredi kartları ticari müşterilere sunuluyor olsa da, her kredi kartının hitap ettiği kullanıcı kitlesi biraz farklıdır. Bundan dolayı kredi kartından daha etkili kullanım sağlayabilmek için, kart seçimlerinizde dikkatli olmanız gerekmektedir.

Cardfinans Ticari Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Cardfinans ticari kredi kartı hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin, QNB Finansbank şubelerine giderek bir ticari hesap açtırmış olmaları gerekmektedir. Açılacak olan ticari hesaplar için bankanıza ait ticaret sicil gazetesi ve diğer işletme belgeleri ile birlikte vergi levhasını sunmanız gerekecektir. Belgeleri eksiksiz bir şekilde sunduğunuzda, işletmenizin adına bir ticari hesap oluşturulacaktır. Ancak, işletmenizde bir ortaklık söz konusu ise, bu durumda ortaklarınıza ait nüfus cüzdanı fotokopileri ve imza sirkülerini de yanınızda bulundurmanız gerekecektir.

Ticari hesap açılışı tamamlandıktan sonra kişiler istedikleri kadar ticari özellikli kredi kartı çıkarttırabilecek, kendi kredi kartlarından da ek kart hizmeti alabileceklerdir. Aynı banka üzerinden alınan kredi kartları olduğundan dolayı, ilk etapta kişilere sunulacak olan kredi kartı limitleri aynı olacaktır. Bunun dışında da kişilerin ortak kullanımına sunulacak olan bir kredili mevduat hesabı açtırılacaktır. Bu hesap, işletmenin adına açılacak hesaba bağlı olacak ve kişiler aynı hesap üzerinden kullanım sağlayabilecektir.

Ticari kredi kartı kullanmaya başladıktan sonra, hem Cardfinans üye işyerlerinden ayrıcalıklı hizmet alabilecek, hem bankanın özel kampanyalarına dahil olabilecek hem de işletmenizin finansal açıdan ortaya çıkacak ihtiyaçlarını çok daha kolay bir şekilde karşılayabileceksiniz. Ticari kart kullanan kişilerin faydalandığı kredi kartları, aynı zamanda banka hesaplarına ulaşmalarına ve anında kredi başvurusunda bulunmalarına da olanak tanımaktadır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı Avantajları başlıklı makalemizde Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Kredi Kartı başvuru yapma 2018 ve Miles&Smiles Kredi Kartı hangi banka hakkında bilgiler verilmektedir.