Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Finansbank yıllardır Türkiye banka piyasasında hizmetleri büyük bir müşteri portföyü oluşturdu. Finansbankası gerek kredi imkanları, gerek müşteri odaklı çalışma prensibi ile bu başarıyı yakaladı. Bankanın yüzlerce şubesi binlerce çalışan her gün banka müşterilerine hizmet veriyor. Şubedeki başarılı çalışma prensibini online bankacılık ile de sürdüren finansbankası herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir sitenin ve cep şubenin sahibi. Finansbankası online bankacılık ile şubede yapabileceğiniz her işlemi yapma olanağı veriyor. Kredi başvuruları, altın, döviz alımı vb. tüm işlemleri birkaç tuşla en güvenilir ortamda yapma imkanı veren finansbankasında müşteriler için önemli çalışmalarından biri de banka kartları. Finansbank banka karı ile birçok avantajın sahibi olabilirsiniz.

Finansbank Banka Kartı Almak İçin

Finansbanka’sının onlarca ekstra özelliğini kullanmak için bir banka kartı alraka bankanın müşterisi almak yeterli. Finansbank banka kartını almak için birkaç yol var. Bankanın Türkiye’nin dört bir yanında yer alan şubelerine mesai saatleri içinde kimliğiniz ile giderek banka kartı talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuz aynı gün içinde değerlendirilir ve kartınızı alabilirsiniz. Finansbankasının banka kartının almanın bir yolu da online bankacılık. Ne zaman isterseniz finansbankasının internet sitesine girip online olarak kart başvurusunda bulunarak kart sahibi olabilirsiniz. Kartınızı ister ev gelmesini talep edebilir isterseniz herhangi bir finansbank şubesinden alabilirsiniz.

Finansbank Banka Kartı İle Neler Yapabilirsiniz

Finansbank banka kartı sahibi olan müşteriler bu kart ile birçok işlemi yapma olanağı bulur. Banka kartı ile para yatırma çekme işlemini ister ATM aracılığı ile ister cep şube ile yapma olanağı bulursunuz. Banka kartını kullanarak 24 saat para gönderme çekme işlemi yapma imkanı veren banka kartı ile istediğiniz gibi alışveriş yapma olanağı bulursunuz. Kapsamlı çalışan finansbank banka kartı binlerce noktada alışveriş ve taksit imkanı yanında bankanın müşterilerine özel kampanyalarından yararlanabilir. Finansbank banka kartı başvuru ile ilgili tüm süreci bankanın 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine herhangi bir sorun ile ilgili de bağlantı kurabilir anın çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman? başlıklı makalemizde Finansbank iş başvurusu 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.