Kuveyt Türk bankası PTT ile birlikte kampanya hazırlayarak müşterilerine kolaylık sağlayan bir sistem hazırladı. Müşteri potansiyelini artırmak, para yatırma, para çekme ve diğer bankamatik işlemlerini ulaşabilirlik anlamında PTT ile anlaşmaya varan Kuveyt Türk bankası daha yaygın müşteri ağı oluşturma k istiyor.

“PTTmatik nerede Kuveyt Türk orada” başlıklı sloganı ile Kuveyt Türk banka kartı ile tüm PTT’nin ATM’lerinde para çekme ve yatırma ücretini sadece 1 TL olarak belirledi. Tabi bu hizmetler bununla bitmiyor. Ayrıca Kuveyt Türk hesabınızın bakiye sorgulaması da PTT’nin her ildeki bütün ATM’lerinden ücretsiz olacak.

Özellikle bazı illerde Kuveyt Türk ATM sorunu yaşayan müşteriler için oldukça sevindirici bir haber oldu. Kuveyt Türk Genel Müdürü yaptığı açıklamada, kendi şubelerini gelişmiş hizmetlerine bir diğer dev kuruluş olan PTT’ninde gücünü birleştirerek, halkımıza ve banka müşterilerimize daha faydalı ulaşım ağı oluşturduklarını açıkladı.

Size en yakın PTT şubelerini öğrenmek içinse Kuveyt Türk bankasının internet şubesinde yer alan, kampanyalar bölümünden “PTT En Yakın Şube “ butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Engelli Maaşı Alma Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizde engelli maaşı 2019, engelli maaşı nasıl alınır ve engelli maaşı nasıl alırım hakkında bilgiler verilmektedir.