Bankalar, her müşteri grubuna farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. 2019 yılında da bankalar müşterileri için cazip kredi imkanları sunmaya başladı. Nakit ihtiyaçları için kredi başvurusu yapmak isteyen öğretmenler, kendileri adına açılan kredi kampanyaları konusunda bilgi sahibi istemektedir. Öğretmenlere kredi veren bankalar, zor zamanlarında öğretmenlerimizin yanında olmaya devam ediyor.

Halkbank Öğretmen Kredisi

Halk Bankası, kamu çalışanları için %1,35 faiz oranı ve 406,00 TL dosya masrafları ile 50.000 TL’ye kadar kredi verebiliyor. Üstelik bu krediler 48 ay vadeli olarak sunuluyor.

Garanti Bankası Öğretmen Kredisi

Garanti Bankası, kamuda çalışan öğretmenler için 75.000 TL’ye kadar %1,39 faiz oranları üzerinden kredi hizmeti sunuyor. Bu krediden yararlanmak için öğretmenler, kamu çalıştığını gösteren belgelerle müracaat ederek alabilir.

Vakıfbank Öğretmen Kredisi

Vakıfbank kamuda çalışanlar için 50.000 TL’ye kadar %1,30 faiz oranlarından kredi sunuyor. 48 ay vadeli kredilere öğretmenler de başvurabiliyor.

Akbank Öğretmen Kredisi

Akbank’ın 48 ay vadeli 50.000 TL’ye varan kredileri için öğretmenler, %1,49 faiz oranlarından yararlanabilir.

İş Bankası Öğretmen Kredisi

İş Bankası, %1,51 faiz oranları üzerinden nakit ihtiyaçları için tüm öğretmenlere destek oluyor.

Ziraat Bankası Öğretmen Kredisi

Ziraat Bankası, 100.000 TL’ye kadar kredi için %1,32 faiz oranları ile öğretmenlere destek olmaktadır. Ayrıca 48 ay vadeli ödeme kolaylığı ile tüm öğretmenlerimizin kullanabileceği ödeme planlarını sunuyor.

Yapı Kredi Bankası Öğretmen Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan kredi almak isteyen öğretmenlerimiz, 48 ay vade seçenekleri üzerinden %1,47 oranında kredi faizli ihtiyaç kredilerinden yararlanabilir.

QNB Finansbank Öğretmen Kredisi

QNB Finansbank öğretmenlerimiz için %1,33 faiz oranlarında 48 ay vadeli 50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçları sunuyor.

Bankalar yılın her dönemi öğretmenlerin faydalanabileceği kredi ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Öğretmenlerimiz, gönül rahatlığı ile bu banaklar üzerinden nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilir.

Kredi konusunda öğretmenler, maaş almış oldukları bankaların yolunu tutarak, bankaların müşterilerine özel olarak sunduğu kredi kampanyalarından yararlanabilir. Listemizde yer alan oranlardan daha düşük faiz oranlarını bu yolla elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bankadan POS Cihazı Makinesi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde POS Cihazı başvurusu 2019, POS Cihazı kampanyaları 2019 ve POS Cihazı kesinti masrafları hakkında bilgiler verilmektedir.