Odebank kuruluşunun insan kaynakları departmanından yapılan duyurulara bakıldığı zaman bankanın personel alımı devam ediyor. Odebank bünyesinde bankacılık sektörüne giriş yapmak isteyen ya da deneyimini bu banka bünyesinde devam ettirmek isteyen kişilerin başvuru yapabileceği pozisyonlar mevcut.

Türkiye üzerinden hizmet veren diğer bankalara oranla adı daha az duyulan ancak diğer bankalar kadar kaliteli bir hizmet veren Odebank 15 senedir bankacılık sektörünün içinde. Kuruluşundan bu zamana kadar adını sektör içerisinde verdiği hizmetlerle duyuran Odebank bünyesine yeni personeller alarak açtığı şubelerde kendisi geliştirmeyi ve pek çok kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor.

Odeabank İnsan Kaynakları Departmanı

Her sektörde olduğu gibi bankacılık sektöründe de var olan rekabet yarışına katılan ve bu hususta kendisini ön plana çıkarmak için elinden geleni yapan Odeabank, personel alımında da kalifiye eleman alımı konusunda insan kaynakları departmanını görevlendiriyor. İşe alım sürecini başlatan ve devam ettiren insan kaynakları departmanının yayınlamış olduğu bildiriye bakıldığı zaman Odebanklı olmak için herkesin başvurabileceği açık pozisyonlar mevcut görünüyor. İnsan kaynakları işe alım sürecinde bankacılık sektöründeki deneyim bir yana aynı zamanda kişinin yetkinlik ve beceri durumuna da bakarak personel alımını değerlendiriyor. Bu sebeple istekli olmak ve bunu belirtmek iş başvurusunda büyük bir önem kazanıyor.

Odeabank Yan Haklar ve Ücretlendirme Politikası

Odeabank gerek mevcut personeline gerekse de yeni alım yapacak olan personeline ücretlendirme ve ödüllendirme politikası ile birlikte şeffaf bir hizmet veriyor. Başarıyı ödüllendirme ve yüksek performansla çalışan kişileri teşvik etme yoluna giderek çalışanlarına her daim değer verdiğini gösteren Odeabank, kurum içerisindeki adalet anlayışını ve eşit mesafeyi baz alarak bu uygulamaları gerçekleştiriyor. Odebank bünyesinde olmak banka sektöründe yer alan ve yeni girmek isteyen kişiler için ideal bir kuruluş olarak görülüyor.

Odeabank Açık Personel Pozisyonları

İnsan kaynakları departmanının vermiş olduğu bilgi doğrultusunda eleman alımları devam ederken Odeabank bünyesinde açık olan pozisyonlar içerisinde; direkt satış temsilcisi, kredili ürünler tahsilat yetkilisi ve kart operasyonları veri giriş memuru yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı İptali başlıklı makalemizde kredi kartı iptal etme, kredi kartı kapatma ve kredi kartımı nasıl iptal ederim hakkında bilgiler verilmektedir.