Ani olarak ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak amacıyla kolay ve hızlı bir şekilde kullanılmak üzere çekilebilecek kredileri sizler için araştırdık.

Devlet Bankalarının Verdiği Kefilsiz Kredi

Devlet bankalarına yapılan kredi başvurularında kefil istenmektedir. Kefilsiz yapılan başvurular olumsuz geri dönüş almaktadır.

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredisi

“İlk Kredim” imkanından faydalanarak düşük faiz oranı ile kredinizi alabilirsiniz. Yapılması gereken nüfus cüzdanı ile en yakın Garanti bankası şubesine başvuruda bulunmaktır. Gelir ve ikametgah belgesi gereksinimi olmadan 100 bin liraya kadar krediye başvurabilirsiniz.

Akbank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

“Online Akbank Kredi Başvurusu” adresinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunda kefil olması zorunlu olmamak ile birlikte bazı durumlarda kefil talebi olmaktadır.

QNB Finans Banktan Kefilsiz Online Kredi

QNB Finans Bankta yapacağınız kredi başvurunuz ile ihtiyaç kredinize onayı hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Evrak ve imza gerekmeden düşük faiz oranlı ve kefile ihtiyaç duymadan kredi kullanmak istiyor iseniz, QNB Finans Bank internet şubesi üzerinden “hemen başvur” butonu ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yeniden yapılanma sürecinden geçen banka uygun faiz oranı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

İşbank Anında İhtiyaç Kredisi

İşcep uygulaması veya İşbank internet şubesi üzerinden anında kredi başvurusu yapılabiliyor. Yaptığınız kredi başvurusu ise dakikalar içerisinde onaylanabiliyor. Onay aşamasından sonra ise kredi direkt olarak hesabınıza yatırılmaktadır. 25 bin liraya kadar geçerli bir kredidir.

TEB’de Anında İhtiyaç Kredisi

“Cepte Teb” uygulaması ve internet şubesi üzerinden kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Kredi faiz oranı %1,25’ten başlamakta ve 48 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır.

Odeabank Anında İhtiyaç Kredisi

Çeşitli kampanyalar ile dikkat çekmekte olan banka internet üzerinden kredi başvurusu kabul ediyor. Çekilecek kredi miktarına göre aylık %1,24 ile %1,79 arasında ki faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vermektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Taşıt Kredisi 2018 Faiz Oranları başlıklı makalemizde araba kredisi 2018, araç kredisi 2018 ve taşıt kredisi 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.