İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi hepsiburada 750 TL ile 15.000 TL arasındaki siparişler için alışveriş kredisi imkânı tanıyor. Bilgisayar ve tablet ürünlerinde 6 ay, cep telefonlarında 12 ay taksit seçeneği bulunuyor. Şubeye gitmeden krediniz onaylanır ve alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürün en az 750 TL ve en fazla 15.000 TL olmalıdır. Satın almak istediğiniz ürüne satın al dedikten sonra ödeme seçeneğini alışveriş kredisi kullan diyerek ödeyebilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz girin, vade seçeneklerini seçtikten sonra kredi başvurusu yapın. Krediniz onaylandıktan sonra alışverişin tadını çıkarın çünkü almak istediğiniz ürün ayağınıza kadar gelecek.

Hepsiburada alışveriş kredisinde; Fibabanka, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank ile çalıştığını hatırlatmakta fayda var.

Alışveriş kredisi ile satın al seçeneğinde vade sayısı ve ödeyeceğiniz tutarı inceleyebilirsiniz. Alışveriş kredisi onaylandığında kredi tutarı hepsiburada hesabınıza aktarılır. Siparişiniz hazırlanır ve hemen kargoya verilir.

Hepsiburada Alışveriş Kredisi Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

750 TL ile 15.000 TL arasında alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.

Hepsiburada kredi değerlendirmesi yapmaz. Kredi değerlendirme işlemleri bankalar tarafından yapılır.

Alışveriş kredisi aylık ödemeleri banka şubelerinden veya ATM’lerinden yapılacaktır.

Sipariş iptali veya iadesi için hepsiburada’nın standart prosüdürleri geçerlidir.

Sipariş iptali veya iadesi gerçekleşir ancak onaylanan alışveriş kredisi iptal olmaz. Kredi iptali için banka ile iletişime geçin.

Kredi iptal edilene kadar meydana gelen faizden sorumlu tutulursunuz.

Alışveriş Kredisini İstediğiniz Gibi Kullanın

Alışveriş kredisini tüm ürünler için kullanabilirsiniz. Market, teknolojik ürünler, küçük ev aletleri, kozmetik ürünler, indirimli ürünler kısacası hepsiburada internet sitesinde yer alan ve stokta bulunan tüm ürünleri alışveriş kredisi kullanarak almak mümkün.

Alışveriş Kredisinin Avantajları

Bankalardan kredi almak istediğinizde birçok işlem yaparsınız. Kredi başvuru sürecinde yaşadığınız koşturmadan kurtulmuş olursunuz.

Sigorta ücreti alınmaz.

Şubeye gidip sıra beklemez ve evrak işleri için koşturmazsınız.

36 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Ölüm Aylığını Kimler Alabilir? başlıklı makalemizde ölüm aylığı 2019, ölüm aylığı bağlanma şartları ve ölüm aylığı ne kadar 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.