Garanti Bankası, yurtiçi ya da yurtdışında uçak seyahati yapan müşterilerine özel olarak, Miles Smiles kredi kartı hizmetini sunmaktadır. Bu kredi kartı, diğer ticari kredi kartlarında bulunan tüm özelliklere sahip olmakla birlikte, uçak biletleri konusunda sizlere çok büyük ayrıcalıklar sunmaktadır. Türk Hava Yolları sponsorluğu ile oluşturulmuş olan kredi kartında, Bonus özelliğinden dolayı kampanyalar, indirimler ve puanlardan kesintisiz bir şekilde faydalanabileceğiniz gibi, tüm harcamalarınızdan da alışveriş mili ve uçuş mil puanları kazanabilirsiniz.

Master Card ve Visa logolu olarak üretilen bu kredi kartı, kişilerin yurtiçinde de yurtdışında da kesintisiz hizmet almasına olanak tanımaktadır. Bu özelliğe ek olarak, ödeme işlemlerinde şifre girme kuralının kaldırılması ve POS cihazlarında daha hızlı işlem yapılabilmesi amacıyla temassız özelliği de karta eklenmiştir. Bu özellik sayesinde, 50 TL’ye kadar olan tüm harcamalarınızda, şifre girmeye gerek kalmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Miles Smiles Kredi Kartı Avantajları

Şirket harcamalarında kolaylıkla kullanacağınız Miles Smiles kredi kartı, işletmelerin en çok harcama yaptığı alanları göz önünde bulundurarak kampanyalarını da bu şekilde geliştirmektedir. Buna göre, kartın sağladığı avantajlar şu şekilde özetlenebilecektir.

  • Master Card ve Visa noktalarında temassız özellikten faydalanarak 50 TL’ye kadar şifresiz ödeme yapabilirsiniz.
  • Şirketinize ait yapılacak konaklama, seyahat ve benzin harcamalarında özel fırsatlar sizlere sunulacak, indirimler ve ekstra puanlar kazanabileceksiniz.
  • Yapacağınız her harcama için kartınıza mil puan yüklenecektir. Bu puanlar alışveriş ve mil puan olarak ikiye ayrılsa da, birleştirilebilecektir.
  • Türk Hava Yolları’nda yapacağınız harcamalarınızda, peşin fiyatına 6 taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.
  • Ekstre borcunuzu 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.
  • Peşin ödeme yapmış olsanız bile, bunu 12 aya kadar taksitlendirebilir ya da ödemenizi bir sonraki ekstre tarihinde yapmak üzere erteleyebilirsiniz.

Miles Smiles kredi kartı kullanıcılarının elde edecekleri avantajları yukarıdaki gibi özetleyebiliriz. Bu özellik ve avantajlara, bankanın sunacağı özel kampanyalar da eklenebilecektir. Kişilerin kredi kartlarını kullanarak yapacakları her 1 TL değerindeki harcamaya 2 mil puan verilmektedir. Mil puanlar kredi kartı ile yapılacak ATM işlemlerinde, internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması, Türk Hava Yolları internet sitesi ve Türk Hava Yolları satış ofislerinden kolaylıkla takip edilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası American Express Kredi Kartı Avantajları başlıklı makalemizde American Express, American Express başvuru yapma 2018 ve American Express kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.