Şubelerden bankacılık işlemlerini yaparken uzun süre beklemek elbette her kişi için sıkıcı olur. Bu durumu ortadan kaldırmak için çeşitli yenilikler yapan bankalar, internet bankacılığı adını verdiğimiz sistemi geliştirmişlerdir. Bankaların internet şubelerine giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi internetten yapabiliyorsunuz. Genel olarak para çekme haricindeki tüm işlemler bu sistemden yapılabiliyor. Fibabanka müşterisi olan her kişi, bankanın internet şubesinden sınırsız olarak yararlanabilir. Fibabanka üzerinden adınıza kayıtlı bir kredi kartı ya da banka kartı varsa, sisteme kolayca üye olabilirsiniz. Sisteme giriş yapabilmek için sizlere bir kullanıcı adı ile internet şifresi gerekir. Kullanıcı adı kısmına banka hesap numaranızı ya da kimlik numaranızı yazmanız istenir.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Sisteminin Avantajları

Bankacılık işlemlerini Fibabanka internet şubesi üzerinden yapan her müşteri için transfer limitleri daha yüksek miktarda açılmıştır. Bunun yanı sıra işlemlerinizi internet üzerinden yaptığınız zaman ödeyeceğiniz işlem ücretleri de çok daha az oluyor. Bu sistemi kullanan kişiler tüm hesap işlemleri, para transferi, ödeme, kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu, fon alımları ve yatırım gibi tüm bankacılık işlemlerini güvenle yapabilme ayrıcalığına sahip oluyor.

Fibabanka İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Fibabanka’nın internet şubesine girebilmek için sizlere bir internet şifresi gerekiyor. Bu şifreyi direkt olarak internet üzerinden talep edebilirsiniz. Resmi site üzerinden internet bankacılığı bölümüne girdiğiniz zaman şifre alma kısmını göreceksiniz. Bu alanda kart bilgilerinizi girdiğiniz zaman sizlere tek kullanımlık bir şifre verilir. Bunun yanı sıra kart işlemlerini banka şubelerinden ya da Fibabanka çağrı merkezi üzerinden de internet şifrenizi alabilirsiniz. Sizlere verilen bu şifre, tek kullanımlık olacaktır. Aldığınız şifreyle sisteme ilk kez giriş yaptıktan sonra şifrenizi kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Fibabanka Mobil Bankacılık

Fibabanka internet şubesi direkt olarak mobil hizmetlere de taşınmıştır. Android ve iOS tabanlı cihazlardan ücretsiz olarak Fibabanka mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Sonrasında kendinize ait internet şifresi ile cep telefonlarınızdan internet bankacılığını sistemini kullanabilirsiniz. Mobilden yapılan bankacılık işlemleri sizlere özellikle erişim bakımından oldukça büyük kolaylıklar sağlar. Ayrıca bankanın mobilden yapılan işlemler için belirlediği farklı avantajlar da bulunuyor.

aydın escort

Bir önceki yazımız olan En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019 başlıklı makalemizde kesin kredi kartı onaylatma ve kolay kredi kartı alma hakkında bilgiler verilmektedir.