Evet arkadaşlar sonunda enpara sanal kredi kartını çıkarttı. Sanal kredi kartı, Enpara Kredi Kart’ınıza bağlı olan, sadece internetten alışveriş yaparken kullanabileceğiniz, farklı kart bilgileri (kart numarası, vade tarihi, güvenlik kodu) ile oluşturulan ve sanal bir kredi kartıdır. Sanal kredi kartımız da tıpkı Enpara.com Kredi Kartı’nın kendisi gibi tamamen ücretsizdir.

Enpara Sanal kredi kartınızı Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Enpara Kredi Kartınızın cep şubesinden ‘Ayarlar > Kredi kartı > Sanal kredi kartı’ veya ‘Kredi kartı > Kart ve limit bilgileri > Sanal kredi kartı’ adımını kullanarak sanal kredi kartınızı hemen ücretsiz oluşturabilirsiniz. Sanal kredi kartınızı oluştururken limit ayarlarını iki çeşit şekilde yapabilirsiniz. İsterseniz sanal kredi kartınızın limitini aylık sabit bir tutar olarak belirleyebilir veya Enpara Kredi Kartı’nızın kullanılabilir limitine bağlayabilirsiniz.

Aynı anda Enpara Kredi Kart’ınıza bağlı olarak, sadece bir sanal kredi kartınızın olabileceğini ve bir takvim yılında ise en fazla 10 adet sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz.

Sanal kredi kartınızı internet alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz!

Sanal kredi kartınızı oluşturduktan sonra kart bilgilerinize (kart numarası, vade tarihi, güvenlik kodu) cep şubemizin ‘Ayarlar > Kredi kartı > Sanal kredi kartı’ veya ‘Kredi kartı > Kart ve limit bilgileri > Sanal kredi kartı’ adımından her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Kartınızı internet alışverişlerinizde kullanabilir, Netflix, Spotify gibi abonelik yöntemi ile çalışan platformlara tanımlayabilir, Masterpass, BKM Express gibi ödeme çözümlerine kaydedebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı ile taksitli alışveriş yapabildiğiniz her yerden sanal kredi kartınızla da taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz. Ayrıyetten, Enpara Kredi Kartı için geçerli olan tüm kampanyalar standart olarak sanal kredi kartımız için de geçerlidir.

Sanal kredi kartınızla yaptığınız harcamaları kolayca takip edebilirsiniz!

Cep şubesinden veya internet şubesinden ‘Kredi kartı’ menüsü altında bulunan ‘Güncel dönem borcu’, ‘Provizyondaki işlemler’ ve ‘Gelecek dönem taksitleri’ adımlarında yer alan harcamalarınızı asıl kartınızı kullanarak mı yoksa sanal kredi kartınızı kullanarak mı yaptığınızı kolayca ayırt edebilirsiniz. Sanal kredi kartınızla yaptığınız işlemlerin yanında ‘Sanal’ ibaresi bulunur.

Sanal kredi kartınız ile yaptığınız işlemler Enpara Kredi Kartı’nızın ekstresinde yer alır, sanal kredi kartınıza extra bir ekstre çıkarılmaz. Sanal kredi kartınızla yaptığınız harcamalar ekstrenizde diğer harcamalarınızdan bağımsız olarak ayrı bir blok olarak gösterilir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Banka Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde QNB Finansbank Banka Kartı hakkında bilgiler verilmektedir.