Enpara Bankacılık Modeli Ve Faydaları Hakkında

Bu bankacılık modelinde hesap işletim ücreti bulunmamaktadır, temel düzey bankacılık işlemleri için masraf veya komisyon ödemeleri bulunmamaktadır, Bu bankacılık sisteminde yatırımlarınıza yönelik mevduat faiz oranları yüksektir. Bu bankacılık modelinde diğer bankalar gibi şubeye gitme derdi olmayıp masrafsız ve düşük faizli ihtiyaç kredisi de bulunmaktadır.

Enpara Kartın, QNB Finansbank’ın Mevcut İnternet Şubesinden Farkı Var Mıdır?

QNB Finansbank’ın mevcut internet şubesi hizmeti, QNB Finansbank fiziksel şubelerinin de bir uzantısıdır. Bu sebeple, banka hizmeti alan müşteriler, Finansbank’ın internet şubesi aracılığı ile yapmaya çalıştıkları bazı bankacılık işlemleri için zaman zaman QNB Finansbank şubelerine uğramak zorunda kalabilmektedirler. QNB Finansbank’ın internet şubesi hizmetini kullanan bir müşteri mutlaka QNB Finansbank’ın fiziksel bir banka şubesinin müşterisi olmak zorundadır.

Enpara kart müşterileri ise, hiçbir zaman banka şubeye uğramanızı gerekmeyecek düzende hazırlanmıştır – kart müşterisi olurken de, kart müşterisi olduktan sonra da ve hatta ihtiyaç kredisi kullanırken şubeye gitmemektedirler. Bu nedenle hiçbir şube hizmeti maliyeti oluşmadığından emin olabilmekteyiz ve bu nedenle size daha fazla avantaj sunula bilinmektedir.

Enpara Kartımın Cep Şubesi’ni Kullandığım Cep Telefonum Veya Hattım Çalındı, Kayboldu Ya Da Onarım Bakım İçin Servise Verildi. Kişisel Bilgilerimin Güvenliği Tehlike Altında Mı?

Öncelikle Enpara kart bankacılık internet şifrenizin basit tahmin edilebilir olup olmadığından emin olmalısınız ve şifrenizi bugüne kadar hiç kimseyle paylaşmayıp hiçbir yere yazmadığınızdan emin olun, Bu durumda merak etmenize gerek yoktur, birikimleriniz ve bilgileriniz sistemimizde güvendedir.

Fakat bu gibi durumlarda 0850 222 3663 numaralı bankanın çözüm Merkezini arayarak, kolay bir şekilde Cep Şube kanalınızı veya hizmetinizi kullanıma kapatabilirsiniz. Bu nedenle sizin müşteri / T.C. kimlik numaranızla hiçbir cihazdan veya bilgisayardan Cep Şube’ye giriş yapılamamaktadır. Cep Şube hizmetini tekrar kullanabilmek için, Çözüm Merkezin tekrar arayarak Cep Şube kullanımınızı aktive etmeniz gerekmektedir.

Enpara Kartımı Kaybettim Ne Yapmayalım?

Bu durumda şubeye gitmeden müşteri hizmetlerini arayıp öncelikle kartınızı iptal ettirebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştikten sonra yeni kart talebinde bulunabilirsiniz. Size kart numaraları değişik başka bir kart yollanmaktadır.

porno izle

Bir önceki yazımız olan Enpara Kredi Kartı Şifremi Nasıl Alabilirim? başlıklı makalemizde enpara şifre alma, enpara şifre belirleme ve enpara şifremi unuttum hakkında bilgiler verilmektedir.