Enpara.com 2012 yılında, Finansbank bünyesinde oluşturulmuş Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır. Bankacılığı farklı bir boyutta uygulayan enpara.com tüm hizmetlerini dijital kanallar ve yayınlarla yerine getiriyor.

Enpara.Com’un Faydaları

Enpara.com sadece internet üzerinden hizmet verdiği için müşterilerine birçok avantaj sağlıyor. EFT, havale ve hesap işletim ücretleri almıyor. Şube bankacılığındaki gibi, su, kira, temizlik, kağıt ve kalem masrafları olmadığı için sağladığı bu kazancı müşterileri ile paylaşıyor. Bu oluşumun en güzel özelliği internet üzerinden her türlü hizmetin gerçekleştirilebiliyor oluşudur. Şubede yapılabileceği düşünülen birçok işlem dahi internet üzerinden yapılabiliyor. Cep telefonu numarası güncellemek, kaybedilen kartların yeniden gönderilmesi, kredi kullanmak isteyenlere kredi olanağı sağlanması, aynı şekilde kart iptali başvurusu gibi hizmetleri internet bankacılığı ile gerçekleştirebiliyor. Enpara.com tüm bunların yanında, oluşturduğu çözüm merkezi, müşterilerin herhangi bir sorun yaşadıklarında arayabilmelerine ve 30 saniye içinde canlı bir müşteri temsilcisine bağlanmalarına olanak veriyor.

Enpara İnternet Bankacılığı Ürünleri Ve Hizmetleri

​​​​​​Enpara müşterisi olunduğunda, otomatik olarak vadesiz mevduat hesabı açılıyor ve bu hesap ana hesap oluyor. Tüm temel bankacılık işlemleri internet üzerinden bu hesaba bağlı olarak yerine getiriliyor. Aynı zamanda vadesiz USD ve vadesiz Euro hesabı da açılabiliyor. Enpara.com, vadeli mevduat hesabı açtırıldığında ise müşterilerine yüksek oranda faiz ve birikimlerini değerlendirme olanağı sunuyor. Birikim hesabı olarak açtırılabilecek diğer bir vadeli mevduat hesabı da, müşterilerine adeta bir kumbara görevi yapıyor. Üstelik kazanılan faiz ertesi günün sabahında hesap bakiyesine ekleniyor.

Eski alışkanlıklarından vazgeçmek istemeyen müşteri için ise altın hesabı bulunuyor. Sadece internet üzerinden altın alımı ve satımı yoluyla gerçekleştirdiği bu hizmette altın fiyatlarının yükseliş ve düşüşüne paralel olarak, hesaptaki altınların Türk Lirası değeri yükselebiliyor veya düşebiliyor. Enpara İnternet bankacılığı sunduğu bu hizmetlerin yanında ek para adı altında kısa dönem nakit sıkıntılarının giderilmesi için, vadesiz hesaba bağlı olarak çalışan bir kredi imkanı sunuyor. Yüksek rakamlı ve uzun vadeli para desteği için ise ihtiyaç kredisi hizmetini veren enpara.com, bu hizmetinde hiçbir masraf, ücret ve komisyon uygulamayarak, müşteri memnuniyeti konusunda bir adım öne geçmiş oluyor. Müşterilerini mutlu etmek odaklı çalışan enpara.com, hizmetlerini arttırarak, çalışmalarına hızla ve istikrarla devam ediyor.

 

ısparta escort bayan

Bir önceki yazımız olan CardFinans Corporate Nedir? Avantajları Nelerdir? başlıklı makalemizde CardFinans Corporate ve finansbank CardFinans Corporate hakkında bilgiler verilmektedir.