Enpara FinansBank’ın sunduğu Türkiye’nin ilk ve tek dijital bankacılık hizmetidir. Standart uygulamalardan farklı olarak Enpara da şube yoktur. Fiziksel şubeler, banka şubelerine gitmek yerine mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı gibi bir yere gitmeden bankacılık işlerinizi halledebilmeniz için böyle kolay yollar var. Eğer siz de gelecekte olacak internet bankacılığında çalışmak ve bu konuda iyi bir kariyer sahibi olmak istiyorsanız istenilen ve uygun kriterlere sahip olmanız gerekmektedir. İşte Enpara nın istediği kriterler:

1) 28 yaşını aşmamış

2) Yüz yüze ve telefonla iletişimi kuvvetli olan

3) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

4) Takım çalışmasına uyumlu olabilecek

5) Çalışma saatlerine uyabilecek

6) Diksiyonu düzgün olan

7) Tercihen seyahat engeli bulunmayan

8) Adana, Ankara, İstanbul, Eskişehir, İzmir, Tekirdağ, Kayseri, Gaziantep, Antalya illerinde ikamet eden

9) Ehliyeti bulunan ve araç kullanabilen.

Enpara’da çalışmak isterseniz bu kriterlerin hepsini yerine getirmiş olmanız gerekiyor. Eğer bu kriterlerin biri bile sizde bulunmuyorsa Enpara’ya personel olarak giriş yapamazsınız.

Enpara Personel Alımları Ne Zaman?

Enpara’da personel alım zamanı yoktur. Enpara’nın kendi internet sitesi üzerinden yayınladığı zaman personel alımı yapılır. Aranan kriterler, nasıl bir insan olduğu, hangi ilde ikamet ettiği, cinsiyetini, gereken bütün kriterleri yazar ve tarih verir. Bu tarihler arasında başvuru yapılmalıdır. Başvuru yapıldıktan sonra orada bulunan görevliler tarafından incelenir ve gereken kriterlere uyuyorsa ve bu işe uygun bir kişiliğe sahip ise işe alınır.

Enpara’yı Neden Seçmeliyiz?

Enpara bilindiği gibi bir internet ve mobil bankacılık şirketidir. Yani kredi kartınız kaybolur, cep telefon numaranızı güncellemek ister, kredi kartı kullanmak isteyen ve ya kredi kartı hesabını kapatmak isteyen bir insanı asla bir şubeye yönlendirmiyor yani sizi yormuyor. Bunun gibi işleriniz olursa hemen kolayca internet bankacılığı sayesinde telefondan halledersiniz. Enpara’yı seçmenin başka nedeni ise QNB Finansbank olması yani güvenilir olmasıdır. Enpara da diğer bütün bankalar gibi denetimlere ve düzenlemelere tabi tutulmaktadır. Başka bir neden olarak ta Enpara diğer bankalara kıyasla havale/EFT ücreti almamaktadır. Müşterilerin bu internet bankacılığını seçmelerinin başka bir nedeni ise budur.

 

 

giresun escort

Bir önceki yazımız olan Enpara İnternet Bankacılığı başlıklı makalemizde enpara internet bankacılığı nasıl açılır hakkında bilgiler verilmektedir.