Enpara, Finansbank’ın geliştirmiş olduğu Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır. Online ve dijital yolları kullanarak şubeye gitmeden bankacılık hizmeti veren bir banka olarak farklı bir sisteme sahiptir. Enpara.com’un internet şubesi ve cep şubesinin olmasıyla EFT ve havale gibi bankacılık işlemlerinize Enpara.com’da hesap işletim ücreti ve diğer ekstra ücretler ödemekten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Enpara Avantajları Nelerdir?

Finansbank, enpara.com ile tüm müşterilerine herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek duymadan geniş dijital kanallar yardımıyla bankacılık hizmetlerinden yararlanma fırsatını sunan bir platformdur. Yatırım hesaplarınızdan, faturalarınıza hatta havale gönderimine kadar kadar her türlü işleminizi hızlı bir şekilde kendini gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com ile ayrıca avantajlı kredi başvurusu, mevduat hesabı açma veya kapama, otomatik ödeme talimatlarının yanı sıra işlem ücreti ödemeden havale ve EFT gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Enpara.com Müşterisi Olmak

Enpara.com müşterisi olarak dijital bankacılık hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız online başvuru yapmanız yeterlidir. Daha sonra ise Enpara.com müşteri temsilcileri tarafından ziyaret edilerek evinizde veya iş yerinizde işlemlerinizi yapıyorlar ve başvurunuzu hemen tamamlıyorlar.

Enpara.com Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara.com başvuru işlemlerinin tümünü resmi internet sitesi üzerinden yapmakla birlikte kişisel bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi girdikten sonra başvurularınız kabul ediliyor. Enpara’nın da diğer bankalar gibi kart hizmeti bulunuyor. Bu kartın teslim edilmesi de yine enpara.com ile yapılıyor. Müşteri yetkilileri verdiğiniz adrese gelerek kartınızın teslimini bizzat size yapıyorlar. Bu kartın size teslimiyle hemen müşteri numaranız ve internet bankacılığı şifrenizde de size özel tanımlanıyor. Artık verilen şifreyle kartınızı teslim aldıktan sonra hemen Enpara internet şubesine giriş yapabilir ve tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Enpara kartınızı bu platforma özel olanaklarla kredi kartı gibi de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şubesiz bankacılık hizmeti sunan Enpara’nın sistemiyle ilgili bir sorun yaşadığınızda ise müşteri temsilcinizi hemen arayabilir ve destek sağlayabiliyorsunuz. Enpara telefon bankacılığı ile de müşteri hizmetleri açısından memnuniyet sunan yenilikçi bir bankacılık hizmetidir. Bu nedenle avantajları çok fazla olan ve teknolojiye entegre bir bankacılık sistemi bu platformla birlikte tüketicilere ve müşterilere sunulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Enpara İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme başlıklı makalemizde Enpara şifre oluşturma hakkında bilgiler verilmektedir.