BKM Express’e tanımlı Denizbank Paracard ile Totalde 100 TL akaryakıt alımına 10 TL indirim! Kampanya 01.12.2017 ile 31.01.2018 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Kampanya dönemi boyunca Total mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında anında 10 TL akaryakıt indirimi kazanılacaktır. Kampanyadan sadece Club Total üyeleri, Club Total Card ile yaptıkları akaryakıt alışverişleri için geçerlidir. Kampanyadan farklı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında yararlanabilirler. Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk alışveriş te kampanya geçerlidir. Her Club Total Card sahibi, kampanyadan 2 kez yararlanabilir, en fazla 20TL akaryakıt indirimi kazanabilir. Eğer Club Total Card sahibi kampanya dönemi boyunca2 den fazla kampanyadan yararlandığı tespit edilirse indirim geri alınacaktır.

Sadece Total mobil uygulamasında tanımlı plakalar ile gerçekleştirilecek yakıt alımları kampanya kapsamında sayılacaktır. Mobil Ödeme sürecini başlatmak için Total Uygulaması için bildirimleri açık tutmanız gerekmektedir. Kampanya ilk 50.000 işlem için geçerlidir. Bu işlem sayısından sonra kampanya durdurulacaktır. Bol alışverişler.

karaman escort

Bir önceki yazımız olan Akbank IBAN Sorgulama başlıklı makalemizde Akbank İBAN NO öğrenme ve akbank iban numaramı nasıl öğrenirim hakkında bilgiler verilmektedir.