Denizbank’ın yeni dijital uygulaması DenizkKartım Yayında. DenizKartım bir Denizbank uygulaması, bir kartlık, bir sosyal ortam, bir sürprizler dünyası! Sizi çok iyi tanıyan DenizKartım uygulamasıyla sadece size özel taksit, puan kampanyaları ve hatta indirimler cebinize geliyor; arkadaşlarınız, favori mağazalarınızda sizi bekliyor; DenizBank kartınız hep sizinle geziyor; alışveriş yaparken attığınız adımlar puana dönüşüyor ve size sürpriz olarak geri dönüyor.
DenizBank İnternet/Mobil Bankacılık bilgilerinizle veya kart bilgilerinizle hızlı bir şekilde giriş yaparak DenizBank kartlarının avantajlı dünyasına ulaşabilirsiniz.

KAMPANYALAR
Kartlarınıza özel hazırlanan tüm kampanyaları görebilirsiniz. Kampanyalarla ilgili gerekli bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Tek bir dokunuş ile kampanyalara katılabilir, kampanyalarınızı takipedebilirsiniz. Kampanyalara dahil olup bonuslar kazanmak, katıldığın kampanyaları kolay şekilde takip etmek hiç bu kadar rahat olmamıştı. Tek dokunuşla sana özel kampanyaları kaçırma ve hiçbir bildirimi beklemeden kampanyalardan ne kadar bedava bonus kazandığını kendin takip edebilirsin.

HARİTA
Bir diğer uygulama özelliğide yakınınızda yer alan kampanyaları harita üzerinden görebilirsiniz. Sana en yakın kampanyanın nerede olduğunu görmek istersen Haritaya bakabilirsiniz. Fırsatlar yanınızda.

KARTLARIM
Kartlarınız ile ilgili tüm detaylara ve güncel bilgilere ulaşabilir, birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayla neler yapabilirsiniz? Mesela, Kart limiti, Nakit Avans Limiti, Ekstre Detayları, Kullanılabilir Bonus bilgilerini görüntüleyebilir, kart borcunuzu ödeyebilirsiniz.

 

Kart İşlemleri menüsünden yapabileceğiniz işlemeler

  • Nakit Avans, Taksitli Nakit Avans başvurusu
  • Ek / Sanal Kart Başvurusu
  • E-ekstre talebi
  • Kart şifresi oluşturma / değiştirme
  • Limit Artırımı / Düzenli limit artışı talebi
  • Otomatik ödeme talimatı – Mobil operatör fatura ödemelerinizi kartınıza bağlayabilirsiniz.
  • Peşine taksit işlemler – Peşin olarak yaptığınız işlemleri taksitlendirebilirsiniz.
  • Onayda bekleyen, taksitli yaptığınız işlemlerin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

TAKİPLER
Dahil olduğunuz kampanyalardan ne kadar bonus kazandığınızı, kaç adet işlem yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. Katıldığınız kampanyaları, ne kadar ödül kazandığını, kampanyalarının takibini anında görüntüleyebilirsin! DenizKartımda ile Kampanyalar yanıbaşınızda ve sizin kontrolünüzde!

DİĞER ÖZELLİKLER
D-Puan
Uygulamaya özel olarak tasarlanan bir puan sistemidir. Uygulamanın bazı özelliklerini kullandığınızda D-Puan biriktirirsiniz. Biriktirdiğiniz D-Puan’lar da indirimkartimda.com internet sitesinden hediyeler kazanma şansını yakalarsınız.
Adımla Kazan
Adımla Kazan özelliğini aktif hale getirdikten sonra telefonunuzdaki sağlık uygulaması yardımıyla, adım sayınızı sayar. Verilen hedeflere ulaştığınızda da uygulamaya özel olan D-Puan kazanabilirsiniz.
Ödemeler
NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda alışverişlerinizi cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli olarak temassız olarak yapabilirsiniz. Ödeme için kullanmak istediğiniz kartı aktifleştirdikten sonra temassız özellikli POS’lara telefonunuzu yakınlaştırmanız yeterli olacaktır.

 

Uygulamayı İndir

Bir önceki yazımız olan Bankalardan Nasıl Kredi Alabilirim? başlıklı makalemizde bankadan kredi alma, bankalardan kredi çekme şartları nelerdir ve bankalardan nasıl kredi çekebilirim hakkında bilgiler verilmektedir.