Günümüzde artık internetin kolay ulaşılabilir bir hal alması birçok işlemin internet üzerinden halledilmesine yardımcı olmuştur. Hatta öyle ki işlerini internet üzerinden yürüten ve internetten para kazanan birçok kişi mevcuttur. Son dönemin en popüler olaylarından birisi de internetten yatırım yaparak para kazanmadır. Çiftlik Bank her ne kadar bir oyun gibi görünse de esasen bir yatırım aracı olarak kullanılmaktadır. Sistem bir uygulama ile işletiliyor ve tıpkı bir çiftliğiniz varmış gibi hayvan satın alabiliyorsunuz. Sistemde satın alacağınız hayvanın fiyatı, maliyeti, getirisi ve buna benzer birçok fiyat yer alıyor. Bu doğrultuda hayvan satın alarak yatırım yapabiliyor ve para kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

Çiftlik Bank ile Para Kazanmak

Oyunda farklı server’lar bulunuyor ve her server’da ayrı yatırım yapmanız gerekiyor. Bu şekilde maddi gücünüz doğrultusunda hayvan satın alarak yatırım yapmanız mümkün hale geliyor. Yatırımlarınızı çıkarmanız için yaklaşık 6 ay geçmesi gerekiyor. 6 aydan sonraki kısım ise net kazanç olarak hesabınıza yansıyor. Çiftlik Bank oyunu ile para kazananlar genel olarak yüksek yatırım yaparak kazanç oranları arttırmayı hedeflemektedir. Bu şekilde daha fazla hayvan satın alarak daha çok para kazanabilmeniz mümkündür. Satın alacağınız hayvan cinsine, getirisine ve sizin yönetiminize de bağlı olarak 100.000 TL yatırım yapmanız durumunda senede 60-70 Bin TL civarında geri dönüş alabilirsiniz. Bu tabii ki sizin yatırım miktarınız ve yönetiminiz ile doğru orantılıdır. Oyunda Manisa Tavuğu, Endülüs Tavuğu, Habeş Tavuğu ve Anadolu İneği gibi birçok hayvan satın almanız mümkündür. Hayvanların size getirisi ise farklıdır ve maliyetleri (yem tüketimi) de yatırımınızı doğrudan etkileyecektir.

Çiftlik Bank Güvenilir Mi?

Oyunda yatırılan paralarla Çiftlik Bank gerçek hayatta da yatırım yapmaktadır. Yani oyunda yatırmış olduğunuz parayla sistem yatırım yaparak gelir sağlamakta ve bunun karşılığında üyeler para kazanmaktadır. Saadet zinciri olarak nitelendirilse de şu anda hali hazırda yaklaşık 500.000 üye bulunuyor. Ödemeleri düzenli olarak gerçekleştiren sistem hakkında internet üzerinde de birçok yorum ve video görebilirsiniz. Tüm bunlara rağmen emin değilseniz ilk etapta az miktarda yatırım yapabilirsiniz.

 

instagram takipçi satın al

Bir önceki yazımız olan Şehit Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Şehit Kredisi ve Şehit Kredisi faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.