TEB tarafından müşterileri şubelere gitme derdinden kurtarmak adına internet bankacılığı olarak sunulan CEPTETEB, bütün bankacılık işlemlerinin tek bir tıkla internetten yapılmasına olanak tanıyor. Avantajlarıyla ve faiz oranlarıyla birlikte müşterilerini birçok kampanyayla buluşturan CEPTETEB kartlarına başvuruda bulunmak da oldukça kolaydır. Müşteri adayları TEB resmi sayfasını ziyaret ederek CEPTETEB kartlarından kullanıcısı olmak istedikleri bir tanesi için başvuru formu doldurabilirler. Kart formunuz kısa bir zamanda gözden geçirilir ve onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi de başvuru sahibine bildirilir.

CEPTETEB kredi kartınızı zaten aldıysanız ve halihazırda bir CEPTETEB müşterisiyseniz, kredi kartınızın şifresini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bankacılık servisinin yine internet aracılığıyla uygulanabilen birkaç adımında kart şifrenizi de kolay bir biçimde temin edebilirsiniz.

CEPTETEB Kredi Kartının Avantajlı Dünyası

CEPTETEB kredi kartının kullanıcıları bu avantajlardan az çok haberdardırlar. Avantajların neler olduğuna kısaca değinecek olursak eğer;

*50.000’den fazla kurucu üyeyi bünyesinde barındırır.

*Alışverişleriniz ile bonus puanları toplama şansınız olur.

*Bonus üyesi bütün işyerlerinin taksit, puan gibi seçeneklerinden faydalanırsınız.

*Kartınıza tanımlayacak olduğunuz üç farklı paket sayesinde belli avantajları daha kolay yakalar ve belli kampanyalardan çok daha kolay puan elde etme imkanınız olur.

*Bu kredi kartını kullanarak işlemlerinizi internet ve CEPTETEB mobil uygulamasıyla yaparsınız, bu nedenle banka şubelerine gitmenize gerek kalmaz.

CEPTETEB Kredi Kartınızın Şifresini Yenileyin

CEPTETEB sitesine girdiğiniz zaman ‘İnternet Şubesi’ butonunun sağ üst köşede yer aldığını görürsünüz. Bu butona tıklayın, karşınıza açılacak olan sayfa içerisinde ‘Anında Parola’ seçeneğiyle işlem sayfasına ilerleyin. Yeni adımda kredi kartı veya banka kartı kullanıcı olduğunuzu seçmeniz istenir.

Hangi tür kart kullanıcısı olduğunuzu seçerek ‘Devam’ butonuna basın. Kredi kartı şifresi hakkında bilgi alacaksanız ‘Kredi Kartım var’ seçeneğiyle devam edin ve art numaranızı, cep telefonu numaranızı, kartın arka yüzündeki CVV numarasının 2-3. hanelerini, yeni kart şifrenizi, resimde verilen güvenlik parolanızı girerek form işlemlerinizi tamamlayın. Bu adımdan sonra hesabınıza giriş yapabiliyor olacaksınız ve yeni şifreniz de hesabınıza böylelikle tanımlanmış olacaktır.

Bir önceki yazımız olan CEPTETEB Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde CEPTETEB Kredi Kartı İptali hakkında bilgiler verilmektedir.