Çiftçilere yönelik geliştirilen Cardfinans Tarım Kart, kredi kartı olarak kullanılmasına rağmen, aslında bir banka kartı özelliği taşımaktadır. Çiftçilerin faiz gerekçesi ile kredi kartı kullanımından kaçındıkları bilindiğinden dolayı QNB Finansbank tarafından geliştirilen bu kartta, kredi kartı değil kredili mevduat hesabı özelliği bulunmaktadır. Düşük faiz oranları ile kredi hizmeti ya da doğrudan ödeme işlemi yapabileceğiniz bu hizmette, başvurularınızın doğrudan banka şubelerinden yapılması gerekmektedir. Tarım sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak ve çiftçilerin ödemelerinde kolaylık sağlamalarının amaçlandığı bu kredi kartında, başvuru sırasında kişilerin ÇKS kaydının olması ise zorunlu tutulmaktadır. Bundan dolayı, şubelere bilgi almak ya da başvuru işlemleri için gittiğinizde, nüfus cüzdanınızın yanı sıra ÇKS kayıt belgelerinizi de bulundurmanız size fayda sağlayacaktır.

Cardfinans Tarım Kart Avantajları Nelerdir?

Çiftçiler için geliştirilen Cardfinans Tarım Kart, kullanıcılarına şu avantajları sağlamaktadır.

  • Tarım Kart, kişilerin adına açılan bir banka hesabıdır. Bundan dolayı, QNB Finansbank’a ait tüm ATM noktalarından, internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da telefon bankacılığı üzerinden kartınıza ait tüm bilgileri takip edebilirsiniz. Para çekme işlemlerinde ise, hem QNB Finansbank hem de diğer banka ATMlerini kullanabilirsiniz.
  • Tarım Kart kullanıcıları, QNB Finansbank ATM noktalarından yapacakları para çekimlerine ek olarak, banka şubelerinden de hesap cüzdanları ya da kimlikleri ile tüm işlemlerini yapabilecektir.
  • Kart kullanıcıları, harcamaları sırasında Tarım Kartlarını kullanabileceği gibi, internet üzerinden ödeme, havale, EFT ya da otomatik ödeme talimatı hizmetlerinden de faydalanabilmektedir.
  • Tarım Kart kullanıcıları, nakit çekmelerine gerek kalmadan POS şifrelerini kullanarak anında alışverişlerini yapabilmektedir.
  • Cardfinans üye işyerlerinden yapılacak tüm alışverişlerden anlaşmalar gereği para puan kazanabilecektir. Kazanılan para puanlar ile özel kampanyalara dahil olabilir ya da bu puanları yine üye işyerlerinden yapacakları harcamalarda kullanabilirler.

Cardfinans Tarım Kart kullanıcılarının elde edecekleri avantajlar yukarıdaki gibidir. Bu avantajlara ek olarak bir de kişilere özel hazırlanan kredilerden söz edebiliriz. Tarım Kart kullanıcıları,  hem kendilerine özel hazırlanan hem de genel kredilere anında başvuru yapabilecektir. İndirimli faiz oranları ile kullanacakları kredilerde, şubeye gitme zorunluluğundan kurtulacak ve sadece Tarım Kartlarını kullanarak kredilerini ATM’den çekebilecektir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Ticari Kredi Kartı Hizmetleri başlıklı makalemizde en iyi ticari kredi kartı ve ticari kredi kartları hakkında bilgiler verilmektedir.