QNB Finansbank’ın ticari kredi kartı alanında geliştirdiği Cardfinans Corporate kredi kartı, firma harcamalarını kapsayan ama hem firma sahipleri hem de firma çalışanlarının kullanımına açılmış olan özel bir kredi kartıdır. Özellikle satış ve pazarlama alanındaki firmaların kullanması gereken bu kredi kartında, istenilen sayıda kredi kartı alınabilmektedir. Alınan bu kredi kartları ile farklı şehirlerde satışa çıkacak olan personellerinize belirli tutarda limit belirleyebilecek ya da firma giderleriniz için ayırdığınız limitler dahilinde, yetkililere kredi kartı teslimatı yapabileceksiniz. Tek bir hesap üzerinden takibini gerçekleştirebileceğiniz bu ticari kredi kartının sağladığı özel avantajlar ise şu şekildedir.

  • Firma sahipleri ve çalışanlarının kullanımına sunulmuş olan bu kredi kartında, hem yurtiçi hem de yurtdışı harcamalarınız için kullanmanız mümkündür.
  • Mal alımları, seyahat giderleri, temsili ödemeler ve bunun gibi tüm finansal işlemlerinizde nakit taşıma zorunluluğunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Ek olarak kullandırtacağınız kredi kartları için anlık limit güncellemesi yapabileceksiniz.
  • Kredi kartının bağlandığı vadesiz mevduat hesabınıza, aynı zamanda bir ek kredili mevduat hesabı tanımlatabilirsiniz.
  • Kredili mevduat hesabı üzerinden işçi giderlerinizin otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Anlaşmalı tüm Cardfinans noktalarından sizlere özel fırsatlardan faydalanabilir ve harcamalarınızdan da para puan kazanabilirsiniz.
  • Kaç adet ek kart sunuluyor olursa olsun, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve şubeler aracılığı ile anında kart takibi yapılabilmektedir. Bu sayede personel giderleri hesaplanabilir, gelir gider bilançosu hazırlanabilir ve aylık raporlar alarak kar zarar tespiti yaoabilirsiniz.
  • Cardfinans’ın en özel hizmetlerinden olan Sosyal Asist ve Acil Asist hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Cardfinans Corporate kredi kartı ile elde edeceğiniz faydaları bu şekilde açıklayabiliriz. Burada; Sosyal Asist olarak adlandırılan hizmet, kişilerin bilgi ve organizasyon alanında ayrıcalıklardan faydalanmasını sağlamaktadır. Teknik destek, sipariş, trafik bilgilendirmeleri ve hatta nöbetçi eczanelere kadar anında resmi kayıtlara ulaşabilirsiniz. Acil asist ise, tamamen seyahatlerde sizi güvenceye alacaktır. Buna göre, konut yardımı, ferdi yardımlar ve araç yardımları alanında anında destek alabilirsiniz.

Diğer tüm ticari kredi kartlarında olduğu gibi, Cardfinans Corporate kredi kartı başvurusu yaparken de bir ticari hesabınızın olması ve tüm başvuru işlemlerinizi de QNB Finansbank şubelerinden yapmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Cardfinans Tarım Kartın Özellikleri başlıklı makalemizde Cardfinans Tarım Kartı, finansbank çiftçi kartı ve finansbank tarım kartı hakkında bilgiler verilmektedir.