Burgan Bank bankacılık hizmetleri ile pek çok bireyin tercih ettiği ve kartları üzerinden bonus kazanımı sağlayan bir kuruluştur. Bankadan alınacak olan kredi kartları ya da banka kartları ile pek çok avantaja aynı anda ulaşabilmek ve kart kullanımı açısından kolaylık sağlayabilmek mümkün olur.

Burgan Bank Banka Kartı Özellikleri

Burgan Bank banka kartı ile birlikte yurt içerisinde yer alan bütün ATM’ler rahatlıkla kullanılarak vadesiz TL hesaplarına ulaşım sağlanır. Bu kart ile birlikte bankacılık işlemleri şubeye gidilmesine gerek kalmadan hızlı bir şekilde halledilebilir. Yapılan harcamaların anında müşterinin hesabından düşürülmesi gelir ve giderlerin takibi açısından müşteriye kolaylık sağlar. Karta sahip olan müşterilerin aynı zamanda internet bankacılığını kullanabilmeleri işlemlerini ATM’ye gitmelerine gerek kalmadan da zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olur. Visa logosu olan kartlardan para çekim işlemi hızlı bir şekilde yapılabilir.

Burgan Bank Bonus Özellikleri

Burgan Bank bonus kart özellikleri sayesinde dünyanın her yerinde yapılan alışverişlerden bonus kazanımı sağlanır. 200.000 adet ve üzerinde olan ortaklık programı sayesinde pek çok alanda geçerli olan alışverişlerde %20 oranına kadar ekstra bonus kazancı müşterilere sunulur. Banka müşterisi biriktirdiği bonuslarla program ortaklıkları sayesinde anlaşmalı olunan mağazalar üzerinden bedava alışveriş fırsatı verilir. Kartın ödemelerine dair işlemler ATM’ler üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden yapılabilir.

Burgan Bank Kart Başvuruları

Burgan Bank üzerinden kart çıkartmak isteyen kişilerin tercih edebileceği üç farklı yol bulunur. Bunlardan ilki 0850 222 8 222 numaralı hat üzerinden yapılacak olan müşteri hizmetleri başvurusudur. Bu başvuru esnasında müşteri yetkilisinin yönlendirmeleri sonucunda yapılacak olan işlemlerle birlikte işlemlerin bitimi sonrasında onay alınarak kart başvurusu tamamlanmış olur.

Diğer bir yöntem ise internet bankacılığının kullanılarak kart talebinin Burgan Bank sitesi üzerinden sanal bir formun doldurulması ile gerçekleşir. Bu formun doldurulmasının ardından yine banka müşteri yetkilisi birey ile temas kurarak kartının onay işlemini alır ve en kısa zamanda şubeye gönderilmesi taahhüt edilir. Son işlem ise SMS yöntemi üzerinden gönderilecek olan kısa mesaj sistemidir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank'tan %1.04'ten Başlayan İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde denizbank düşük faizli kredi hakkında bilgiler verilmektedir.