Burgan Bankasında açacağınız vadeli mevduat hesapları için kazancınıza kazanç katmak güvenli ve rahat bir şekilde Burgan Bank şubelerine uğrayarak mümkün ayrıca internet şubesi veya telefon bankacılığı ile açacağınız vadeli hesaplarınız ile riske girmeden ve avantajlı faiz oranları ile kazanabilirsiniz. Üstelik internet şubesi aracılığı sayesinde açtığınız hesabınızın vadesi gelirse otomatik olarak internet şube hesaplarınızda özel avantajlar ile faiz oranları yenilene biliyor.

Bahsi geçen vadeli hesap faiz oranları Burgan Bankasının resmi finans verilerinden alınarak derlenmiştir. Burgan Bank ayrıca Türk Lirası dışında Dolar ve Euro vadeli hesaplar açabilme rahatlığını değerli müşterilerine sunuyor. Faiz oranları 0 ve 31 gün aralıklı olan hesaplar için ayrı, 32 günden başlayarak takiben 450 güne kadar uzayan hesaplar için ayrı faiz oranları belirlemiştir.

Türk Lirası hesapları için vadeli faiz oranları

0 gün ile 31 gün arası değişim gösteren günler için faiz oranı %4.00 şeklinde, 32 günden başlayıp 180 güne kadar değişim gösterebilen gün aralığına göre %6.00 faiz oranı şeklinde belirlenmiştir. Burgan Bank tarafından 180 günden itibaren başlayıp 450 güne kadar olan vadeli faiz oranları ise %6.00 olarak tescil edilmiş ve müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Dolar Hesapları İçin Vadeli Faiz Oranları

Burgan Bank aracılığı ile vadeli hesaplarınız Dolar üzerinden işlem görüyor veya görmesini arzuluyorsanız bahsi geçen bankanın işlem süresi 0 ve 32 günler arasını temsil eden faiz oranları %0.50 olarak işleme alınıyor eğer 32 günden 450 güne kadar olan aralığı seçmek isteyen müşteriler olur ise Dolar hesaplarındaki işlemlerin vadeli faiz oranı %1.75 faiz oranı Burgan Bank tarafından seçilmiştir.

Euro Hesapları İçin Vadeli Faiz Oranları

Gelirinizi yükseltmenin en iyi yollarından biride Euro hesapları için uygun Burgan Bank için Dolar hesabından daha düşük faiz oranlarına sahip olsa da Euro işlemcileri için kaçırılmayacak faiz oranları ilgili banka tarafından açılmıştır. Euro hesapları için vadeli faiz oranları 0 günden itibaren başlayıp 31 gün arası için bu hesaplar yüzde 0.25 faiz oranlarına sahiptir. 32 gün itibarıyla başlayarak 450 güne kadar uzanan günler aralığında bu oran Euro hesapları için en yüksek faiz oranına sahip olup tam olarak yüzde 1.00 faiz oranı Burgan Bank aracılığı ile uygun görülüyor.

 

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank Personel Alımı 2018 başlıklı makalemizde Burgan Bank banka soruları, Burgan Bank iş başvurusu ve Burgan Bank personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.