Sanal para borsaları arasında en çok tercih edilen Binance borsasına para yatırmak için merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere bu makalemizde açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça popüler olan ve güçlü alt yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Binance borsasına girerek nasıl para yatıracağınıza dair bilgileri buradan açıklamak istiyoruz.

Öncelikle Binance üzerinden direkt para yatırma işlemi yapılmamaktadır. Bu yüzden başka borsalar üzerinde aldığınız sanal paraları borsalara göndererek buradan işlem yapabilirsiniz. Özellikşe Türk siteleri üzerinden aldığınız Bitcoin’leri bu siteye aktararak buradan dilediğiniz sanal parayı satın alabilirsiniz.

Binance’e üye işlemi olurken sadece Çin üzerinde kayıtlı olan cep telefonlarından üye olma işlemi bulunduğundan dolayı diğer yöntemi tercih etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden de diğer güvenlik yöntemini seçmeniz durumunda hesabınızı aktif hale getirme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra sitenin sağ üst köşesinde bulunan Funds bölümü üzerinden Deposit yatırma bölümüne girmeniz gerekmektedir. Bu bölüme giriş yaptıktan hemen sonra Bitcoin bölümünü işaretlemeniz gerekmektedir. Eğer Bitcoin değil de başka bir sanal para üzerinden para yatıracaksınız onu bulmanız gerekmektedir.

Sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde cüzdan hesabınız çıkacaktır. Burada yer alan cüzdan hesabınızı kopyalayarak sanal para satın aldığınız diğer hesabınıza gitmeniz gerekmektedir. Bu kopyaladığınız cüzdan hesabınızı diğer site üzerinde uygun olan bölüme kopyalayarak para transfer işlemini başlayabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz hesap üzerinden sanal paralarınızı Binance hesabınıza geçmesi 30 dakika ile 60 dakika arasında değişkenlik göstermektedir.

Binance hesabı üzerinden doğrudan para yatırma işlemi olmadığını ayrıca bir kez daha belirtmek istiyoruz. Bu yüzden aldığınız Bitcoin’leri Binance üzerine aktararak diğer para birimlerinden satın alabilirsiniz.

tokat escort bayan

Bir önceki yazımız olan Anaç Koyun Keçi Desteklemesi 2018 başlıklı makalemizde Anaç keçi desteklemesi 2018 ve Anaç Koyun desteklemesi hakkında bilgiler verilmektedir.