Akbank müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Şirketler için geliştirilen Akbank ticari kredi kartları kullanıcılarına pek çok avantaj sağlıyor. Şirketlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan tüm özellikler bu kartta bulmak mümkün olmaktadır. Bu kartı internet alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine telefon üzerinden ödemeleri de bu kart vasıtasıyla yapabilirsiniz. Taksitli ya da peşin olarak yaptığınız harcamalarda 90 gün ek vade fırsatından yararlanabilir ve çok uygun bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Peşin olarak yapmış olduğunuz alışverişlerin harcamalarını 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Şirketinizde çalışan personelinizin SGK primlerini düzenli bir şekilde yatırabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatını tüm kurumlar için verebilirsiniz. Bütün ödeme ve tahsilat işlemlerinizi ayrıntılı ve düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem şirketinizin muhasebesine hem de personelinize zaman kazandırmış olursunuz.

Akbank Ticari Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

Bu kartlar şirketlere pek çok kolaylıklar sağlıyor. Akbank ticari kredi kartları için banka şubesine gitmenize gerek yoktur. İnternet üzerinden istediğiniz gün ve saatte hemen başvuru yapabilirsiniz. İşyerinizden yapacağınız harcamalarda chip-para kazanabilme fırsatınız vardır. Kazanmış olduğunuz tüm chip-paralarınızı istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Telekomünikasyon, ofis mobilyası, akaryakıt vb. harcamalarınızda bu sektörlerin öne çıkan markalarından size özel olan pek çok ayrıcalık ile gerçekleştirme olanağınız olacaktır. Ayrıca işyerinizden yapacağınız firma harcamalarını taksitlendirebilme fırsatına da sahipsiniz.

Axess Business Ticari Kredi Kartı

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özellikler bu kredi kartında!

Axess Business Ticari Kredi Kartının Avantajları

 • Akaryakıt alımı, iş seyahatleri, ofis ihtiyaçları, konaklama, toplu ürün alımları ve diğer bütün firma harcamalarınızı taksitlendirirken chip-para kazanabilirsiniz.
 • Akbank ATM’lerinden vadesiz mevduat hesabınıza erişebilir; para çekme, ekstre alma, bakiye sorma gibi bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Aynı kart üzerinde çalışan ayrı bir limit ile düzenli mal veya hizmet alımı yaptığınız firmalardan peşin ya da vadeli alışveriş yapabilir, aranızdaki nakit ve belge akışını düzenleyebilirsiniz.

Akbank Business Ticari Kartı Özellikleri

 • Chip-para: Axess Business ile yüz binlerce Axess üye işyerinden yapacağınız harcamalarınızda bol bol chip-para kazanabilir, chip-paralarınızı anında harcayabilirsiniz.
 • Taksit ve kampanyalar: Kartınızla Axess üye işyerlerinden yapacağınız firma harcamalarını taksitlendirebilir, ayrıca akaryakıt, ofis mobilyası, telekomünikasyon vb. harcamalarınızı sektörün önde gelen markalarından size özel birçok ayrıcalık ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nakit Avans ve Taksitli Avans kullanımı: Acil nakit ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.
 • Raporlama: Tüm tahsilat ve ödeme işlemlerinizi düzenli ve detaylı olarak takip edebilir, hem çalışanlarınıza hem firma muhasebesine zaman kazandırırsınız.
 • Otomatik fatura talimatı: Tüm kurumlara ait otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • SGK ödemeleri: Çalışanlarınızın SGK primlerini düzenli olarak ödeyebilirsiniz.
 • Taksit İste: Peşin yaptığınız harcamalarınızı sonradan 9 aya kadar çok uygun seçeneklerle taksitlendirebilirsiniz.
 • Erteleme İste​: Peşin ya da taksitli harcamalarınızı 90 güne kadar ilave vade fırsatından yararlanarak çok uygun seçeneklerle ödeyebilirsiniz.
 • Sanal Kart: Axess Business kartınıza bağlı bir sanal kart oluşturabilir, internet ve telefon alışverişleriniz için güvenle kullanabilirsiniz.

Wings Business Kredi Kartı

Sizi özgürce uçurmak için her ayrıntıyı düşündük!

Şirketinizin seyahat, konaklama, temsil ve ağırlama gibi harcamalarından bol bol Mil Puan kazanabilir, bu Mil Puan’larla uçak biletinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Ayrıca detaylı raporlama seçeneği ile şirket harcamalarınızı her zaman kontrolünüzde olur.

Wings Business Kredi Kartının Avantajları

 • Çalışanlarınız şirket harcamalarında Wings Business kullandıkça, Mil Puan’lar şirketiniz adına birikir. Siz de dünyanın her yerine, istediğiniz havayolu ile alan vergisi ödemeden uçmanın keyfini yaşarsınız!
 • Her bir çalışanınızın kart limitini ayrı ayrı belirleyebilir, şirket harcamalarınızı kontrol altına alırsınız. Üstelik kart bazında sektörel kısıtlamalara gidebilirsiniz.
 • Çalışanlarınızın, şirket adına yapacakları seyahat, konaklama, temsil ve ağırlama gibi harcamalardaki şahsi harcamaları ve şirket harcamalarını birbirinden kolayca ayırabilirsiniz.

Wings Business Kredi Kartı Özellikleri

 • Mil Puan: İsterseniz şirket harcamalarınızdan elde ettiğiniz Mil Puan’larla isterseniz de Avans Mil Puan kullanarak alacağınız uçak biletleri ile iş seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Taksit ve kampanyalar: Kartınızla Axess üye işyerlerinden yapacağınız firma harcamalarını taksitlendirebilir, ayrıca onlarca kampanyadan yararlanabilirsiniz.
 • Nakit Avans ve Taksitli Avans kullanımı: Acil nakit ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.
 • Raporlama: Tüm tahsilat ve ödeme işlemlerinizi düzenli ve detaylı olarak takip edebilir, hem çalışanlarınıza hem firma muhasebesine zaman kazandırırsınız.
 • Otomatik fatura talimatı: Tüm kurumlara ait otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • SGK ödemeleri: Çalışanlarınızın SGK primlerini kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
 • Taksit İste: Peşin yaptığınız harcamalarınızı sonradan 9 aya kadar çok uygun seçeneklerle taksitlendirebilirsiniz.
 • Erteleme İste: Peşin ya da taksitli harcamalarınızı 90 güne kadar ilave vade fırsatından yararlanarak çok uygun seçeneklerle ödeyebilirsiniz.
 • Sanal Kart: Wings Business ticari kredi kartınıza bağlı bir sanal kart oluşturabilir, internet ve telefon alışverişleriniz için güvenle kullanabilirsiniz.

Akbank Ticari Kredi Kartının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Bu kart sayesinde toplu ürün alımı, ofis ihtiyaçları, konaklama, iş seyahatleri, akaryakıt alımı ve öteki tüm şirket harcamalarında taksitlendirme yapabilirsiniz. Öte yandan taksitlendirme yaparken chip para kazanabilir ve kazındığınız tüm chip paraları anında harcayabilirsiniz. Akbank’a ait olan ATM’lerden vadesiz mevduat hesabına erişme olanağınız vardır. Bakiye sorma, ekstra alma, para çekme gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet ya da mal alımı yaptığınız şirketlerden vadeli veya peşin alışveriş yapabilirsiniz. İki şirket arasındaki belge ve nakit akışını düzenleyebilme fırsatına sahip olursunuz. Bu işlemlerinizi Akbank ticari kredi kartları için ayrı bir limit ile yapabilirsiniz. Uygun faizlendirme oranları ile bu kartlar pek çok işinizi kolayca halledebilme özelliğine sahiptir. Bu fırsatları kaçırmayın.

erotik porno izle

office 2016 pro ürün anahtarı satın al

Bir önceki yazımız olan KOBİ'lere Düşük Faizli Nefes Kredisi başlıklı makalemizde nefes kredisi 2018, nefes kredisi faizi nedir 2018 ve nefes kredisi veren bankalar 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.