Anadolubank internet bankacılığı ile 24 saat kesintisiz erişim sağlama, zaman tasarrufu, para çekimi haricindeki bütün bankacılık işlemleri, minimum düzeydeki ücretlendirmeler ile işlemler yapılabilir. İnternet bankacılığını açtırmak için şubelere gitmek ya da tek kullanımlık şifre alarak bankanın sitesinden internet bankacılığına giriş yapabilmek mümkündür.

Anadolubank Tek Kullanımlık Şifre

Anadolubank’ın tek kullanımlık şifreleri OTP cihazında, SMS OTP cihazında ve Anadolubank internet bankacılığında geçerlidir. OTP cihazı müşterinin her kullanımına özel olarak verilen bir tek kullanımlık şifre ile mevcut olan güvenlik uygulamaları kapsamına alınır. Bu işlem sayesinde internet bankacılığı hizmetinden her yerden anında ulaşım sağlayabilmek mümkündür. OTP cihazı için bankasının sitesinden başvuru yapılabilir. SMS OTP cihazında ise internet bankacılığına bağlanılırken “Şifre” bölümüne gelindiği zaman banka müşterisinin cep telefonuna tek kullanımlık bir şifre gönderilir. Gelen kodu “Şifre” alanına yazdıktan sonra internet bankacılığına giriş yapılabilir.

Anadolubank İnternet Bankacılığı İşlem Ücretleri

Anadolubank internet bankacılığı kullanılarak gerçekleştirilecek olan işlemler ATM üzerinden yapılan ya da şubeden yapılan işlemlere oranla daha az kesim ücretleri ile gerçekleştirilir. Havale işlemlerinde bireysel ve ortak hesaplarda 3 TL kesilirken, kurumsal hesapta 4 TL kesilir. EFT işlemlerinde bireysel ve ortak hesaplarda 3 TL kesilirken, kurumsal hesapta 4 TL kesilir.

Swift işlemlerinde bireysel, ortak ve kurumsal hesapta %0.50 oranında kesim uygulanır. Düzenli ödeme talimatlarında Havale ve EFT işlemlerinde bireysel ve ortak hesaplarda 3 TL kesilirken, kurumsal hesapta 4 TL kesilir. Başka bankaya kredi kartı borcunu ödeme işlemlerinde bireysel ve ortak hesaplarda 3 TL kesilirken, kurumsal hesapta 4 TL kesilir. OTP cihazı her hesapta 29 TL değerindedir.

Anadolubank İnternet Bankacılığı İşlem Limitleri

Anadolubank internet bankacılığı kullanılarak yapılacak olan işlemlerin limitleri; EFT ve Havale işlemlerinde bireysel ve ortak hesaplardan 1-25.000 TL, kurumsal hesaplardan 1-250.000 TL arasında, Swift işlemlerinde her hesapta 1-25.0000 TL arasında, Döviz alış ve satışlarında bireysel ve ortak hesaplarda 25.000 Dolara, kurumsal hesaplarda 50.000 Dolara kadar, fon satışlarında bütün Anadolubank hesaplarında limitsiz olacak şekildedir.

 

 

trabzon escort bayan

Bir önceki yazımız olan Anadolubank 2018 Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde Anadolubank kredi kartı aidatı ne kadar, Anadolubank kredi kartı var mı ve Anadolubank kredi kartı yıllık ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.