Markalaşma süreci tam olarak gerçekleşmemiş olsa bile ülkemizdeki büyük şehirlerde şubelere sahip olan Anadolubank, hizmetlerini genel olarak tarım sektöründe hizmet veren müşterileriyle paylaşıyor. Kartların limitleriyle değişkenlik gösteren aidatlı kartların haricinde aidatsız kartlara da banka bünyesinde yer veriliyor. Anadolubank tarafından müşterilere sunulan banka kartları ve kredi kartlarının özelliklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Anadolubank Banka Kartı

Bireysel müşteriler için oluşturulan bu banka kartında, müşteriler kart ile ATM noktalarından para çekebiliyorlar. Vadesiz bir hesaba tanımlı olan bu kart ile ATM’lerden 7/24 para çekme işlemi gerçekleştiriliyor. Banka kartının ayrıca Debit kart olarak kullanılabilmesinden dolayı da vadesiz hesapta bakiyenin olmaması halinde, alışverişler sırasında POS makinesine ATM kartı şifresi girilerek hesap borçlandırması yapılabiliyor.

Anadolubank banka kartı ile; para çekme, hesabı detaylı olarak izleme, hızlı para çekme, hesap bakiyesinin özetini alma, hesaplar arasında virman işlemi, havale işlemleri, kredili mevduattan kredi kullanabilme imkanı, kart şifresi değiştirme ve yatırım fon işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Karta başvuru yapmak için ise Anadolubank şubeleri, internet şubesi ya da SMS servisi kullanılabiliyor.

Anadolubank Kredi Kartları

Anadolubank müşterilerine Worldcard ayrıcalıklarını sunduğu kredi kartları oluşturmuştur. Worldcard ayrıcalıkları dünya çapında birçok üye firmanın bünyesinde yer aldığı için, Anadolubank kredi kartları da müşterilere Worldcard dünyasının avantajlarının hemen hemen hepsini sunar. Bu kredi kartlarıyla World üyesi iş yerlerinde World puan ve taksit seçeneklerinden faydalanılabiliyor ve bu avantajlar yine World üye işyerlerinde kullanılabiliyor.

Visa ve Mastercard amblemine sahip bütün satış noktalarında kartlar kullanılabiliyor. Otomatik ödeme talimatlarıyla fatura ödemeleri yapılabiliyor. Kart kullanıcıları aile bireyleri için ek kart çıkartabiliyorlar. Kartlar yıllık kullanım ücretine tabi tutuluyorlar ya da aidatsız kart seçeneğiyle müşteriler yıllık kart ücreti ödemek zorunda kalmıyorlar. Kartla yurt içinde Anadolubank ve diğer bütün banka ATM’lerinden, yurt dışında ise Visa ve Mastercard logolu ATM noktalarından nakit avans çekilebiliyor.

Anadolubank kredi kartlarına başvurmak isteyen kişiler bu kartlara Anadolubank internet şubesi, Anadolubank şubeleri ya da kısa mesaj servisiyle başvuruyorlar. Başvuru işlemlerinde standart olarak talep edilen belgelerin de Anadolubank’a sunulması gerekiyor.

uşak escort

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk 2018 Vadeli Hesap Faiz Oranı Nedir? başlıklı makalemizde Albaraka Türk faiz oranları, Albaraka Türk parama ne kadar faiz verir ve Albaraka Türk vadeli hakkında bilgiler verilmektedir.