Tarım Bakanlığının ülkemizde hayvancılığın gelişmesi adına verdiği destek hizmeti olan Anaç koyun keçi desteklemesi hakkında merak ettiğiniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Resmi Gazete’de yayımlanan bilgiler ışığında sizlerin merak ettiği soruların cevaplarını buradan vermek istiyoruz.

2017 yılı içerisinde yayımlanan destekleme programı içerisinde hayvancılık ile uğraşanların anaç koyun ve keçi desteği başvurular 2018 yılı içerisinde de devam edecek. Tarım Bakanlığı’nın her sene düzenli olan hayvan ırklarını iyileştirme ve hayvancılık sektörünün gelişmesine katkı sağlamak amacıyla sunduğu bu destek programlarına başvuruda bulunmak için ilinizde veya ilçenizde bulunan Tarım Bakanlığı Müdürlüklerine başvuru yapabilirsiniz.

Destek limiti

2017 yılı programı içerisinde 25 TL olarak açıklanan bu destek programının 2018 yılı içerisinde artması beklenmektedir. Bu programa olan başvuru sayısının giderek artmasından sonra Tarım Bakanlığı’nın bu alanda destek programlarını giderek arttırması beklenmektedir. Ocak ve Şubat aylarında 2018 yılı için yeni destekleme programlarının tüm detayları Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanacaktır.

Anaç koyun ve keçi destek programı kapsamında Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın açıkladığı destek programları için 2018 yılında Resmi Gazete’de yayımlanacak olan programları yakından takip edebilirsiniz.

Anaç koyun ve keçi yetiştiriciliği konusunda internet üzerinde de Tarım Bakanlığı sitesinden bilgi alabilirsiniz.

2018 yılında karşımıza çıkması beklenen yeni destekleme programlarını sitemizden takip edebilirsiniz ve bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

trabzon escort

Bir önceki yazımız olan Anadolubank İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? başlıklı makalemizde Anadolubank İnternet Bankacılığı ve Anadolubank İnternet Bankacılığı kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.