American Express Card, diğer kredi kartlarıyla aynı kullanım özelliklerine sahip olan ancak daha avantajlı bir karttır. Normal, gold, platinium, blue ve amec black çeşitleri bulunan Amerikan Express Card kullanıcılara, teknolojiyi en etkin ve verimli şekilde kullanma ayrıcalığını yaşatmaktadır. Hayatı, kaliteli ve ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için birçok farklı özellikle kullanıma sunulan kart ile çeşitli işlemler, indirim kampanyalarından yararlanılabilecek şekilde yapılmaktadır.

   American Express Card’ın Özellikleri

American Express Card, kullanıcılarına özel fırsatlardan yararlanma imkanı sunmaktadır. Her türü, önceki türünden daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Peki nedir bu American Express Card? Ne işe yaramaktadır? American Express Card, ihtiyaçlar için akla gelebilecek tüm hizmetlerden faydalanma imkanı sunar. Örneğin; otel, arsa ve yat kiralama hizmetleri, birkaç adımda, belirli oranlardaki indirim kampanyalarıylagerçekleştirilebilir. Ayrıca, alışveriş yaparken, istenilen ürünler indirimli fiyatlarla satın alınabilir. Onun haricinde restaurant, spa, seyahat ve tatil gibi ihtiyaçlar için, yine indirim fırsatlarıyla  American Express Card’dan yardım alınabilir. American Express Card’ın, önemli bir avantajı da, sigorta hizmetidir. Tüm dünyaya seyahatlerde, belirli bir limit doğrultusunda yurtdışı seyahat sigortası yapılmaktadır. Bu seyahat sigortası, kaza, seyahatin iptal edilmesi, sağlık hizmetleri ve rötarlı kalkış ve sık yaşanan bagaj gecikmesi sorunlarını kapsar. Kış tatillerini sevenler için yapılan kayak sigortası ve eşyaların kaybolma riskine karşı yapılan sigorta, American Express Card’ın diğer avantajlarıdır. Bu kart, ev, araç ve sağlık yardımlarından faydalanmak için de kullanılabilir.

American Express Card kullanıcısı, Amerika’nın tüm alışveriş sitelerinden güvenle ve tüm indirimlerden faydalanarak avantajlı şekilde alışveriş yapabilir. üstelik herkes, yaptığı alışverişi takip edebilir, 2-3 iş günü gibi kısa bir sürede ürünlerinin teslim edilmesini talep edebilir.

    American Express Card Nasıl Alınır?

Temelde, klasik kredi kartlarında bulunan tüm özelliklere sahip olan, ancak her yönüyle diğer kartlardan üstün olan kartın imanlarını duyanlar, American Express Card nasıl alınır? diye merak etmektedir. American Express Card, ülkemizde Garanti Bankası’ndan alınabilir. Garanti Bankası şubelerinden veya online olarak, istenilen American Express Card çeşidi için başvuru yapılabilir. Garanti Bankası, American Express Card ile, kredi kartı kullanıcılarına dünyanın her yerinde prestij kazandırmaktadır.

 

osmaniye escort bayan

Bir önceki yazımız olan Litecoin ile Bitcoin Arasındaki Farklar başlıklı makalemizde Bitcoin, Bitcoin nedir ve Litecoin hakkında bilgiler verilmektedir.