Albaraka Türk birçok şubesi bulunan katılım bankasıdır. Yurt içinde birçok bölgede şubesi mevcuttur. Faizsiz bankacılık adı altında hizmet vermektedir. Bankacılık adına her alanda hizmet sunarak müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinmiştir. Sloganı masrafsız ve bereketli bankacılık sistemidir.

Banka Kartı Nedir;

Banka kartı müşterinin nakit para ihtiyacını karşılar. İstediğimiz zaman alışveriş yapabiliriz. Banka şubesine girmeden tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceği kart türüdür. Banka kartı almak için önce şubeye gidip hesap açtırmak gerekmektedir. Hesap adına cari hesap denir. Hesabı açtırdığımız anda istediğimiz zaman hesabımıza para yatırıp, çekebiliriz. Yanında çok fazla nakit para taşımak istemeyen, çalınma ve kaybetme ihtimali olmadan para bulundurma sistemidir.

Kartınızla ister ATM ler den para yatırıp ister çekebilirsiniz. Anlaşmalı mağazalardan yaptığınız harcama tutarını kartla ödeyebilirsiniz. Ayrıca bütün faturalarınızı varsa kredi kartı borcunuz, vergi, hgs, gibi ödemelerinizi bu kartla internet şubesi üzerinde yada ATM ler den yapmanız mümkün diğer bütün borçlarınız hesabınızda para olduğu sürece bu kartla yapılabilir. Kartın kullanım avantajı çok fazla sunduğu fırsatlar çok güzel kaybolması durumunda ise iptal edilmesi çok basit ve kolaydır, bunu için telefon etmeniz yeterli yenisi en kısa sürede tekrar çıkarılacaktır. Kısacası nakit işlemlerinizi haftanın her günü 24 saat rahatça yapmanızı sağlayan bankacılık hizmetidir. Başvuru ve kullanımı basit ve hızlıdır.

Kart Başvurusu Nasıl Yapılır;

Başvuru yapmak için en yakın Albaraka Türk şubesine gitmeniz yeterli. Şubede bulunan müşteri temsilcisine kimlik bilgileri ibraz ettiğiniz taktirde hesabınız hemen açılacaktır. Açılan hesabınız doğrultusunda en yakın zamanda kartınız adresinize postalanacak yada bankadan almanız mümkün olacaktır.

Artık avantajlardan ve size sunulan hizmetlerden yararlanmanız çok kolay, eğer bankada hesabınız mevcut ama kartınız yoksa bankaya gitmeden internet şubesi üzerinden başvuru formu doldurarak da kartınızı temin edebilirsiniz. Bir diğer yol ise danışma hattını arayarak bankamatik kart başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtin, görevli personel size yardımcı olacak talebiniz doğrultusunda kartınız en kısa sürede elinize ulaşacaktır. Bunun için hiçbir masraf ödemenize gerek yok, bu size bankanızın sunduğu ücretsiz hizmettir.

yozgat escort

Bir önceki yazımız olan Alacağım Evin Yüzde Kaçına Kredi Çıkar? başlıklı makalemizde ev kredisi kredi limiti 2018, Ev kredisi ne kadar çıkar 2018 ve Konut kredisi kredi limiti 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.