Aktif Bank, yeni nesil bankacılıkta öncülerden olan bir bankadır ve müşterilerine bireysel banka kartları olarak farklı seçeneklerde kartlar sunar. Kart kullanıcıları u kartları özelliklerine göre farklı alanlarda kullanabilme imkanına sahip olurlar. Bu nedenle Aktif Bank banka kartı alacak olan müşterilerin bu banka kartlarını tanımaları gerekiyor. Sizlere yazımızda bu kartları tanıtacak ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Aktif Bank N Kolay Kart

N Kolay kartı, Aktif Bank tarafından müşterilerin hizmetine sunulmuş olan bir banka kartıdır, ancak bir banka kartından çok daha fazlası olduğunu söyleyebiliriz. Bu kartın ATM noktalarından para çekme işlemlerinde kullanılmasının dışında, Türkiye ve dünya çapında Mastercard ve Visa amblemleri olan milyonlarca üye işyerinde alışveriş yapabilme imkanını da kullanıcılarına tanıyor. Ayrıca N Kolay banka kartıyla birlikte kullanıcılar internetten de güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmenin keyfini yaşayabiliyorlar.

N Kolay banka kartı ile yurt içinde ve yurt dışında her noktadan alışveriş yapılabiliyor. Kullanıcıların işlemleri anlık olarak hesaba yansıtılır. N Kolay banka kartıyla kullanıcılar yurt içinde ve yurt dışında bulunan bütün ATM noktalarından para çekme işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Karttaki bakiye internet şubesi aracılığıyla takip edilebilir, EFT işlemi gerçekleştirilebilir ya da fatura ödemesi talimatı verilebilir.

N Kolay banka kartına sahip olmak isteyen bireyler Aktif Bank şubelerine, Aktif Bank internet şubesine ya da SMS aracılığıyla başvuruda bulunabiliyorlar.

Aktif Bank Passolig Banka Kartı

Aktif Bank tarafından müşterilere sunulan diğer bir banka kartı ise Passolig banka kartıdır. ATM kartı olmasının yanında birçok özelliği bulunur. Alışverişlerde para yerine kullanılabilmesi nedeniyle kullanıcılar nakit taşıma sıkıntısından kurtulurlar ve güvenli alışverişin keyfini çıkarırlar. Yurt içi ve yurt dışı bütün alışveriş noktalarında geçerlidir ve ATM noktalarından da para çekme işlemi yine yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilebilir.

Passolig banka kartının anlaşması bulunan illerde ulaşımda kullanılabilmesi avantajı da bulunur. Şehir içindeki yolculuklarda Passolig banka kartının kullanılması yeterlidir. Maçlarda bilet satın alabilme, stadyumlardaki giriş hakları gibi kullanım alanları da vardır. Kullanıcılar yıllık e-bilet sürelerini uzatmak suretiyle bu banka kartının bu özelliğinden de faydalanabilirler.

bolu escort bayan

Bir önceki yazımız olan Akbank Yapılan EFT Nasıl İptal Edilir? başlıklı makalemizde Akbank eft gönderdim iptal etmek istiyorum, Akbank eft iptal başvurusu ve Akbank eft iptali hakkında bilgiler verilmektedir.