Aktif Bank’ın ana faaliyet kapsamı; perakende bankacılık hizmetleri, kurumsal bankacılık, yatırım ortaklığı bankacılığı ve özel işlem bankacılık hizmetleri oluşturmakla birlikte, Banka, iştirak ve bağlı ortaklıkları aracılığıyla para transferi işlemlerinden sigortacılığa, müşavirlik hizmetlerine, kart ürünlerinden kapsamlı kiosk işlemleri ve çözümlerine kadar çok geniş bir yelpazede kurum olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Son günlerde PTT üzerinden kredi vererek gündeme gelmiştir. Kuruluş tarihi bin dokuz doksan dokuz olan ve iki bin altı senelerinden sonra yine yapılanmaya giden Aktif Bank ülkemizin köklü bankalarından birisidir. Çatısı altında suratlarca insana iş ihtimali sağlayan Aktif Bank personel alımı yapmaya devam etmektedir. Sektörün ehemmiyetli markalarından birisi olan Aktif Bank bünyesinde sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız aktif bank iş ilanlarını çeşitli kanallar üzerinden takip etmek durumunda kalınmaktadır.

Sizi Aktif Çalışma Yaşamına Davet Ediyoruz.

İnsan Kaynakları olarak esas emelimiz, İnsan kaynağının en bedelli kaynak olduğu ve entelektüel anaparamızı oluşturduğunun şuuru ile bu kıymeti daha da yükseltecek uygulamalar geliştirmek, çalışanlarımız arasında ayrım korumaksızın gözetmeksizin kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam olmasının yanında, enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarıp, marifetlerini sergilemeye uygun, üstün performansın mükâfatlandırıldığı bir iş ortamı oluşturmaktadır. Takım ruhunu gözetmek ve geliştirmek, birbirini bitiren, destekleyen bir ekip yaratmak, gelecek zaferler için hayat sal ehemmiyet taşımaktadır. Bu sebeple, iyi eğitimli, mevzusunda uzman, genç ve devingen insan kaynağımızın kesintisiz gelişimine ve eğitimine öncelik veriyor, bu mevzunun müessese sel geleceğimizde çok ehemmiyetli bir rol oynayacağını ve rekabetteki yerimizi tanımlayan unsurların başını geleceğini öğreniyoruz.

Aktif Bank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Söyledi

Ülkemizin muhtelif bölgelerinde yeni personellere lüzum dinleyen Aktif Bank personel alımı yapacağı pozisyonları söyledi. Şirketin sarih pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra AktifBank’a iş başvurularınızı yollayabilirsiniz.

Alım İçin Gerekli Koşullar Hakkında

Aktif Yatırım Bankası A.Ş.’nin çok rakamda pozisyona personel alımı kararı bulunduğundan her pozisyon için değişik kaliteler, koşullar ve dokümanlar tanımlandı. Tüm bunları görmek için bülten metnine göz atabilirsiniz. Müracaatlar duyuruların yayımlandığı kariyer sitesinden çevrimiçi alarak yapılacağı duyurulmuştur.

zonguldak escort bayan

Bir önceki yazımız olan Aktif Bank Banka Kartı Şifresi Öğrenme başlıklı makalemizde Aktif Bank, Aktif Bank kart şifresi ve Aktif Bank kart şifresi yenileme hakkında bilgiler verilmektedir.