Akbank’tan sahip olacağınız banka kartı, sizin bankada bulunan paranızın, tüm ATM ‘lerden kolay bir şekilde para çekmeniz için olanak sağlıyor.

Akbank Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’tan banka kartına sahip olmak için başvuru yapmanın birkaç aracılığı mevcuttur. Bu başvurucu araçlarını şu şekilde sıralamak mümkündür. Akbank’ın mevcut müşterileri, Akbank’ın var olan web üzerinden direkt işlem menüsünü kullanarak anında banka kartı için başvuru yapabiliyor. Akbank Atm’leri üzerinden de, kartsız işlem menüsünden, banka kartı başvurusu yapabiliyor. Akbank’ın mevcut internet sitesi üzerinden de, Akbank banka kartı başvurusu yapabiliyor. Ayrıca Akbank’ın 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da yapılan yönlendirmeler doğrultusunda başvuru yapılabiliyor. Son olarak da Akbank şubesine giderek banka kartı başvurusu yapabilmek mümkün.

Akbank Banka Kartına Sms İle Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Sms ile bankacılığı çok aktif bir şekilde kullanan Akbank, banka kartı başvurusu için sms aracılığını kabul etmiyor. Bu hizmet eksikliğini ise, telefon bankacılığıyla, müşteri hizmetleri yönlendirmesiyle telafi ediyor. Bunun yanı sıra, Akbank aynı zamanda ATM üzerinden de banka kartı başvurusu alıyor.

Akbank Banka Kartına Şubeden Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Türkiye’nin her ilinde, birden çok şube ile, müşterilerine hizmet vermekte olan Akbank’a ulaşmak, oldukça kolay oluyor. Banka kartı sahibi olmak için, şubeden başvuru yapma seçeneğini tercih etmek, banka kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler tarafından ilk sırada gelen tercih oluyor. Banka kartı başvurusu yapmak için ise, sadece nüfus cüzdanı ile şubeye gitmek yeterli oluyor.

Akbank Banka Kartı Müşterilerine Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Akbank banka kartı ile internet üzerinden alışveriş yapabiliyor, yapılan bu alışverişlerden ise alışveriş puanı kazanma şansı elde edebiliyorsunuz. Ayrıca bu hesap kartı size alışverişlerinizde taksit ve indirim imkanı da sunuyor. Akbank banka kartı ile hesabınızda para olmasa bile, kişiye özel artı bakiye ile alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra, Akbank üyesi olan işyerlerinden, 100TL’ye kadar kasadan nakit çekme hizmeti de bulunuyor. SGK prim ödemelerini de, Akbank banka kartı ile komisyonsuz bir şekilde ödeme şansına sahip oluyorsunuz.

 

 

kastamonu escort bayan

Bir önceki yazımız olan Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde akbank kart iptali ve akbank kredi kartı iptali hakkında bilgiler verilmektedir.