Abank üzerinden kart başvurusunda bulunacak olan kişilerin kartların özelliklerini bilmeleri ve kendi kullanım alanlarına uygunluğuna göre kart tercihinde bulunmaları oldukça önemlidir. Bu nedenle Abank kuruluşunun müşterilerine vermiş olduğu kartların ve kart özelliklerinin bilinçli bir şekilde tercihi müşterinin verimli kullanım sağlamasında etkili olur.

Abank Bonus Kart Özellikleri

Bu kart sayesinde gerek yurt içerisinde gerekse de yurt dışında kartın üzerinde bulunan Mastercard ve Visa sembollerinden dolayı her yerde özgürce alışveriş yapılabilir. Bonus veren bu kartta artan bonuslar sayesinde bu kartların bir üst modelleri olan Bonus Plus ya da Bonus Premium özellikli olan kartlara geçiş sağlayabilmek mümkün olur. Kartın anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden taksitli olarak alışveriş yapılabilmektedir. Banka kartı özelliği gösterdiği için müşteri, vadesiz hesabını kartına bağlatarak hesabını yönetebilmektedir. Kartın ödemeleri ABank ATM’leri, ABank İnternet Bankacılığı, ABank Şubeleri, PTT Online şebelerinden ya da Halkbank şubelerinden yapılabilmektedir.

Abank Bonus Plus Kart Özellikleri

Bonus kart üzerinden 1 senelik bir süre boyunca 75 TL değerinde bonus kazanılması sonucunda Bonus Plus karta geçiş hakkı müşteriye sunulur. Bonus Plus kartına sahip olan müşteriler bankanın pek çok ayrıcalığından faydalanmanın yanı sıra bonus kartın verilmiş özelliklerinden de yararlanabilmektedir. Bu sebeple Bonus Plus kart diğer kartlara oranla daha fazla kazandıran ve müşterinin verimli kullanabileceği Abank kartları arasında yer alır.

Abank Kart Başvurusu

Abank üzerinden kart başvurusunda bulunmak için öncelikli olarak bankanın sitesine giriş yapılması gerekir. Bireysel ya da kurumsal açıdan kart başvurusunda bulunulacaksa bu alandan biri seçilerek başvuru yapılmak istenen kart çeşidinin belirlenmesi gerekir. Kart seçildikten sonra “Başvur” butonuna tıklanarak karşınıza gelecek olan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu form içerisinde sizden T.C. kimlik numaranız, cep telefonunuz ve e mail adresiniz istenir. Bu bilgiler bankaya gönderildikten sonra kısa bir araştırma sonucunda her hangi bir engel mevcut değil ise banka müşteri temsilcisi sizi arayarak kartınızın onayını alır. Onay işleminden sonra kart 3 iş günü içerisinde en yakın banka şubesine gönderilir.

çankırı escort

Bir önceki yazımız olan 2018 Yılında Bitcoin Fiyatı Artar Mı? başlıklı makalemizde Bitcoin Fiyatı, Bitcoin Fiyatı 2018 ve Bitcoin Fiyatı borsası hakkında bilgiler verilmektedir.