Değeri her geçen yıl artan Bitcoin hakkında yatırımcıların en çok merak ettiği soru bu artışın ne zaman kadar devam edeceği yönünde. 2017 yılının ilk aylarına 2 Bin dolar seviyelerinde giren Bitcoin’in Aralık ayı itibariyle değeri 17 Bin Dolar civarında seyretmektedir. Özellikle Aralık ayında 20 Bin Dolar bandını aştıktan hemen sonra ani bir düşüş yaşayan Bitcoin tekrardan ciddi anlamda yükselişe geçerek yatırımcılarının yüzünü güldürme başarısı gösterdi.

Siber güvenlik uzmanı olan ve Dünyaca ünlü güvenlik yazılım firmasının sahibi John McAfee’nin Bitcoin hakkında söylediği sözler gündeme damgasını vurmaya devam ediyor. Özellikle de “3 Yıl içerisinde Bitcoin 1 Milyon doları geçerse eğer canlı yayına çıkıp kendi penisi yeme “ sözü vermişti. Bu sözden sonra değeri her geçen gün artan Bitcoin’in 2018 yılı içerisinde beklentinin daha da artması yönünde.

2018 yılında yine artacak!

Kısa vadeli veya uzun vadeli olarak yatırımcıların birçoğu tarafından tercih eden sanal para birimi olan Bitcoin 2018 yılı içerisinde kimilerine göre durağan seyredecek, kimi uzmanlara göre ise en az 10 katı kadar artması beklenmektedir. Oldukça popüler olmasının yanı sıra piyasalarda bulunan Bitcoin’lerin artık bitme noktasına gelmesi oraya atılan bu teoriyi destekleyici nitelikte. Ancak şu bir gerçek ki 10 yıldır değeri her geçen gün artan Bitcoin’in 2018 yılı içerisinde yatırımcılarına ciddi anlamda kazanç elde getireceği birçok kişi tarafından tahmin edilmektedir.

çankırı escort bayan

Bir önceki yazımız olan İsteğe Bağlı Sigortalı Nasıl Olunur? başlıklı makalemizde İsteğe Bağlı Sigortalı, İsteğe Bağlı Sigortalı başvurusu yapma 2018 ve İsteğe Bağlı Sigortalı promosyon parası hakkında bilgiler verilmektedir.