Elindeki parayı değerlendirmek isteyen herkes yüksek oranlı faiz veren banka seçeneklerinden yarar sağlayabilir. Yüksek oranlı faiz verecek olan bankalarla 2018 yılı için para değerlendirilmesi yapılarak ek gelir elde edilebilir.

Finans Bank- En para Vade Hesabı

Finansbank tarafından sunulacak olan en para internet bankacılığı hizmeti ile beraber e- vadeli hesap faizi de oldukça yüksek olarak sunuluyor. En para Vade Mevduatı hesabı için de % 11, 15 faiz oran sunuluyor. 10. 000 Türk lirası için 32 gün sonrası 98 Türk lirası kazanılır.

A Bank – E- mevduat hesapları

A Bank, diğer bankalar ile yarış haline girebilmesi adına e- vade mevduat hesap faizini olduğundan da yüksek sunuluyor. % 11 faiz oranı ile A Bank mevduat hesabınıza yatırım yapmanız mümkün olur.

HSBC E- Mevduatı Hesapları

HSBC bankasında % 9, 25 faiz oranı ile vadeli hesabınıza sahip olmanız mümkün olur.

Garanti Bankası E- Vade Hesap Hoş geldin Kampanyaları

Garanti Banka e- vade hesap hoş geldin kampanya kapsamı içinde % 11, 80’e varan faizlerden yararlanmanız mümkün olur. Bu durum içinde banka web site üzerinden veya mobil uygulamadan ilk defa e- vade hesap açılması yeterli olur.

Denizbank E- Vade Hesabı

Deniz Bank’ın devamlı olarak yenilenmekte olan teknoloji ve müşteri odaklı olan bir çalışma sistemi ile e- vade hesap faiz oranı çok fazla yüksek durumda olur. Denizbank yaklaşık olarak % 12, 50 oranlı bir faiz ile de e- vade hesapları açılabilir. 10. 000 Türk lirası için aylık bir durum olarak 97 Türk Lirası kazanç sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) E- Vade Hesapları

Türk Ekonomi Banka (Teb) e- mevduat hesabı üzerinden % 12’ye varan faiz seçeneği ile hesabınızı açmanız mümkün olur. Türkiye Ekonomi bankası web sitesi üzerinden hesabınızı açarak para mevduat hesabı değerlendirmesi yapabilirsiniz.

İş Bankası E- Vade Hesapları

İş Bankası yüksek faiz oranları ile e- mevduat hesabını müşterilerine sunuyor. Devamlı olarak yenilenmekte olan teknolojik olan alt yapı ile en yüksek müşteri memnuniyet oranı ile İş Bankası olarak % 8, 50 faiz oranı ile e- mevduat hesap para değerlendirmesini yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sanal Kart Nedir? Nasıl Oluşturulur? başlıklı makalemizde sanal kart başvuru yapma, sanal kart kullanmak güvenli mi ve sanal kart nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.